10 najčastejších dôvodov, prečo sa páry hádajú – 2. časť

354

Aj vy sa s partnerom vkuse hádate? Ja tiež. Samozrejme, je úplne normálne sa niekedy (väčšinou) nezhodnúť, avšak nie vždy to musí (musí!!) dospieť do štádia hádky. Prečítajte si 10 najčastejších dôvodov, prečo sa páry hádajú.

6. Obviňovanie

BRIDES/pinterest

Jedným z dôvodov hádok je obviňovanie toho druhého. Extroverti majú tendenciu obviňovať vždy iných, v žiadnom prípade nie sú na chybe oni. Zatiaľ čo introverti majú tendenciu obviňovať iba seba, čo tiež nie je najlepšie riešenie.

7. Peniaze

Graceful Abandon | Christian Marriage, Parenting, Faith, Living/pinterest

Kto zarába viac? Kto platí častejšie v obchode? Prispievate do domácnosti rovnakým dielom obaja? Ak zarábate viac ako váš partner, podelíte sa o peniaze aj s ním? Peniaze bývajú najväčší zádrhel vo vzťahu…

8. Interiérový dizajn

Zdroj Roselyn Tirado

Väčšina chlapov túto oblasť NAŠŤASTIE necháva na ženu, avšak sú tu aj takí, ktorí sa chcú zapojiť do zveľaďovania domácnosti, avšak majú dosť odlišný vkus ako ich drahá polovička. A vtedy nastáva VEĽKÝ problém.

9. Sviatky

Zdroj krakenimages

Počas sviatkov trávite s partnerom 24 hodín denne, každý deň, zdieľate čas a zvyky, ktoré môžu byť pre toho druhého nepríjemné, pretože ich s rodinou nikdy nedodržiavali. Ideálnym riešením je zaužívať si vlastné zvyky, ktoré vo vašej vlastnej domácnosti začnete dodržiavať spoločne. A znova, kompromis!

10. Príbuzní

Zdroj Nicole Michalou

Možno vás svokra nemá veľmi v láske alebo ste sa nezhodli so súrodencom vášho partnera. Toto sa bežne stáva a je to jeden z dôvodov, prečo sa páry zvyknú pohádať. Od svojich príbuzných sa nemôžete len tak dištancovať, aj keď žijú ďaleko od vás, stále sú tu sviatky, narodeniny, prázdniny, počas ktorých sa budete stretávať. Preto je najlepšie hľadať zlatú strednú cestu a so svokrou sa snažiť vychádzať čo najlepšie.

Zaujímavé? Prečítajte si predošlú časť!

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre