10 najextrémnejších spôsobov schudnutia a zachovania štíhlej postavy – 1. časť

1001

Pokiaľ ide o chudnutie, existujú len obmedzené možnosti, ako prekonať zdravú stravu a bežné cvičenie. Nech už je dôvod akýkoľvek, zúfalstvo, netrpezlivosť alebo poruchy príjmu potravy ako napríklad bulímia a anorexia, niektorí ľudia prekračujú hranice, len aby zhodili nejaké kilá navyše. A vyhľadávajú rôzne spôsoby, aby chudnutie urýchliť, alebo urobiť čo najefektívnejšie. A bohužiaľ, niekedy tieto spôsoby viac uškodia, ako pomôžu.

Pripravili sme si pre vás 10 najextrémnejších spôsobov, akými sa ľudia snažia chudnúť, poprípade zostať vo forme.

1. Náplasť na jazyk

Zdroj 1045373

Na najvrchnejšiu časť jazyka sa pripevní malá náplasť, vďaka ktorej je konzumácia tuhej stravy neznesiteľne bolestivá. Vtedy neexistuje iná možnosť, ako prijímanie tekutej stravy. Jednoznačne sa to Neodporúča!

2. Pásomnicová diéta

WebMD/pinterest

Táto diéta si vyžaduje prehltnutie pásomnice. Jednoducho ju necháte rásť vo vašich črevách a ona si bude pochutnávať na potravinách, ktoré zjete. Ak ste sa teda už úplne zbláznili a chcete vyskúšať túto diétu, pamätajte, že to spôsobuje dlhodobé zdravotné problémy. Pásomnice môžu narásť až do dĺžky 9 metrov a je ťažké ju dostať von. Cieľom je obmedziť príjem kalórií a jesť zdravé potraviny, ako sú jogurty a polievky.

3. Vzdušná diéta

Zdroj Thought Catalog

Táto vo Francúzsku obľúbená diéta, známa ako „l’air fooding“ alebo vzduchová diéta, je v podstate slovným spojením, ktoré označuje hladovanie. Avšak oklamaním svojho mozgu, že už jedol, musíte ešte absolvovať prípravu jedla, prestieranie stola a potom len cítiť vôňu jedla pred sebou. Kto by takúto diétu vôbec dokázal dodržať?

4. Lieky/drogy

Zdroj Alexander Grey

Čo sa týka chudnutia, lieky patria medzi tie najstaršie triky, ale mnohé z nich nie sú účinné tak, ako sa inzeruje, a niektoré môžu dokonca spôsobiť problémy. Množstvo ľudí sa v snahe znížiť hmotnosť uchýlilo k užívaniu tvrdých drog, ako je metamfetamín, heroín a kokaín, čo nakoniec vedie k hroznému výsledku.

5. Ipekakový sirup

pinterest

Tento liek sa používa pre pacientov, ktorí boli otrávení. Vyprázdňuje žalúdok prostredníctvom vracania. Takže je vám jasné, ako ho ľudia, túžiaci po štíhlej postave, používajú.

Zaujímavé? Prečítajte si predošlú časť!

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre