Toto je zoznam najbrutálnejších vrahov Československa a ich ohavných činov (2.časť)

1944

Dnes si ukážeme druhú časť zo seriálu o najbrutálnejších kriminálnikoch z čias Československa. V prvej časti sme predstavili známu Olgu Hepnarovú a ďalších vrahov odsúdených na smrť. Ak máte silné žalúdky, poďte na to!

Čierna vdova Irena Čubírková

Ako 28 ročnej, Čubirkovej prišiel manžel na neveru. Chcela ho otráviť liekom na ženské problémy, avšak po jeho požití sa manželovi nič nestalo. Spolu so svojim milencom vymyslela plán, do ktorého zaangažovala aj milencovu manželku, ktorej nahovorila, že ju Čubírka týra. Všetci traja zosnovali jeho smrť tak, že mu zamiešali do alkoholu lieky na spanie a Čubirkovej milenec mu rozbil hlavu. Zavalili ho kachľami a zavolaná polícia usúdila, že išlo o nehodu Čubírku. Čubírková s milencom spolu ostali žiť, no nakoniec svoj vzťah ukončili. O 13 rokov neskôr svojho aktuálneho partnera Ambróza Ščepku v spánku sekla sekerou do hlavy a nakoniec mu nožom na mäso odrezala hlavu, ktorú zabalenú v igelite hodila do WC misy vo vlaku smerom do Trnavy. Jeho telo pálila 35 hodín v peci a popoľ rozprášila na ceste a v potoku. Policajti jej ohavný čin odhalili a v roku 1966 bola odsúdená. Išlo o prvú ženu odsúdenú na smrť v Československu.

TERAZ.sk
TERAZ.sk

Sociopatický kanibal Ladislav Hojer

V roku 1978 Hojer vykonal prvý kriminálny čin, keď na prechádzke v Děčíne napadol 30 ročnú Evu, uškrtil ju a nakoniec jej do genitálii napchal žihľavu. Dva roky na to, znásilnil a uškrtil mladú 25 ročnú ženu vo vlaku z Prahy. O niekoľko mesiacov, napadol pri vodnej nádrži neznámu ženu, ktorej identita nebola zistená. Znásilnil a uškrtil ju. Pripevnil k nej kameň, odrezal hlavu a obe zápästia a hodil do vody. O rok neskôr, v Brne znásilnil len 18 ročnú Ivanu, zaškrtil ju a odrezal jej prsníky a genitálie. Tie si vzal domov v igelitovej taške, kde si ich uvaril a zjedol. Ako poslednú znásilnil 51 ročnú ženu, ktorú zaškrtil pančuchou. Týždeň na to ho zatkli a psychiatri ho označili za primitívnu psychopatickú bytosť bez akéjkoľvek morálnej normy.

Pro muže - Blesk.cz
Pro muže – Blesk.cz

Sexuálny zvrhlík Miroslav Stehlík

Stehlík pochádzal zo zlých pomerov. Otec bol alkoholik a spolu s jeho matkou boli kriminálnici. Jeho brat zavraždil človeka už ako 24 ročný. Stehlík 2 roky žil v detskom domove. V jeho 18 rokoch bol odsúdený na 7 ročný trest za 34 vlámaní do bytov, krádeže aút a pokusy o znásilnenie. Po tom, čo bol hospitalizovaný v liečebni v Prahe sa mu podarilo utiecť. Neznámu ženu zastavil na ulici a vypýtal si od nej pohlavný styk. Po jej odmietnutí, ju odvliekol do neďalekého parku a uškrtil ju. Nad jej mŕtvym telom masturboval a nakoniec jej pichol dýku do vagíny. Jeho druhá vražda sa uskutočnila krátko po prepustení z ústavnej sexuologickej liečby. Vyhliadol si ženu, ktorú sledoval až domov, kde ju napadol, dobodal a opäť masturboval nad jej nevládnym telom. 12 dní po tomto čine ho zatkli a diagnostikovali mu sexuálnu deviáciu, exhibicionizmus, sexuálnu agresivitu a sadizmus. Bol veľmi problémový väzeň. Niekoľko krát sa pokúsil prebúrať stenu do ženskej väznice.

Policie ČR
Policie ČR

Zdroj: Zázračná planéta

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre