V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete o tom, kedy bolo "objavené" pivo, ale aj o zaujímavej japonskej reštaurácii.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete niečo zaujímavé o štáte Turkmenistan, ale aj o filme "Prelet nad kukučím hniezdom".
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete o vláde Rwandi, ale aj o hrozne, ktoré chutí ako curková vata.
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko kusov Nokie 1100 bolo predaných, ale aj to, kedy bola poslaná prvá textová správa.
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo povedal "zakladateľ" moderného Dubaja o jeho budúcnosti, ale aj to, že cukor nie je pre naše zdravie veľmi prospešný.
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kto je James Randi, ale aj to, prečo bol Jimi Hendrix vyhodený z armády.
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo je v Nórsku výhodou vlastniť elektrické auto, ale aj o prvej selfie na svete.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo nám spôsobuje internet, ale aj to, že Čína si pandy veľmi váži.
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, odkiaľ pochádza cheesecake, ale aj o starej soche Budhu, ktorá v sebe skrývala kostru mnícha.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete o basketbalovom Dream Teame USA, ale aj o zaujímavej taiwanskej reštaurácii.