A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo sa vlastne Yucatán volá Yucatán, ale aj to, že v Číne existuje možnosť, ako svojho manžela počas nákupu "odložiť". Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete o krave, ktorá si zachránila holý život, ale aj to, že švábom sa ľudia hnusia. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko dní trvala najdlhšia "opica", ale aj tom, že psí čuch je omnohokrát silnejší než ten ľudský. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete niečo o Afrických divokých psoch, ale aj o tradícií, ktorá je medzi ženami na Havaji. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo robí stres s vaším mozgom, ale dozviete sa o krádeži pláže na Jamajke. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kde na svete je najviac vegetariánov, ale aj to, že zabíjanie kráv je v Nepále nelegálne. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete niečo zaujímavé o potkanoch, ale aj niečo zaujímavé o ľavákoch. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko trval najdlhší zápas v boxe, ale aj to, že Slovensko je druhou najlesnatejšou krajinou v strednej Európe. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!  
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, k čomu vás môže dohnať veľa času pri domácich úlohách, ale aj to, o čom snívajú psy. Zdroje 1, 2, 3, 4, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako sa volá najsevernejšie mesto na svete, ale aj to, že chobotnice sú staršie než dinosaury. Zdroje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Málo? Tak hor sa na predošlú časť!