Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #408

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo s vašim močom môže urobiť viagra, ale aj to, koľko vám vydrží plná nádrž pri plnej rýchlosti na Bugatti Veyron.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #407

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko ton elektroodpadu bolo vyprodukovaného v roku 2012, ale aj to, akú vedľajšiu činnosť robia mexické drogové kartely.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #406

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko kresťanských kostolov je na Antarktíde, ale aj to, koľko dolárov by stála výstavba Eiffelovky v dnešnej dobe. 

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #405

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kto je vynálezcom klimatizácie, ale aj to, čo nedokáže samička svetlušky.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #404

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete aký veľký je Vráskavec obrovský, ale aj to, z koľkých % tvorí naše kosti voda.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #403

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko váži kukučka v najväčších kukučkových hodinách na svete, ale aj to, čo robil starý otec Vladimíra Putina.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #402

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko cigariet je denne vyfajčených, ale aj o rýchlej svadbe Pamely Anderson.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #401

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko stálo jedno parkovacie miesto v Londýne v roku 2014,a le aj to čo robil Will Ferrel pred tým, než sa stal slávnym.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #400

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko ľudí v roku 2015 zomrelo kvôli prípadom spojených s terorizmom, ale aj to, koľko by trvalo slimákovi, aby prešiel dookola celú Zem.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #399

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko galaktických rokov má Slnko, ale aj to, koľko žije Levov afrických vo voľnej prírode.