A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako vyzerajú rôzne typy sĺz pod mikroskopom, ale aj to, prečo pridať vodku do šampónu.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete o Lise Sparks, ale aj tom, ako nám pomáha "ranná pusa". 
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo sa podarilo vytvoriť mexickým vedcom zahriatím tequily, ale aj to, čo náš jazyk spája s chobotnicou, či slonom.
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kto bol Hamza Bendelladj, ale aj to, čo je to gynofóbia.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čo sa stane ak napíšete do Google vyhľadávania "askew", ale aj to, kedy sme najkreatívnejší.
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, o tzv. seriálovej nevere, ale aj to, ako vonia vesmír podľa astronautov.
V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko % sériových vrahov sa nachádza v USA, ale aj to, koľko trvá tehotenstvo u samice slona.
Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko potravín skonzumuje jeden človek počas života, ale aj to, načo bola vlastne prvotne "vymyslená" viagra.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete v čom je výhodou pitie piva, ale aj o zaujímavom japonskom múzeu.
A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete niečo o synovi Johna Lennona, ale aj to, koľko podľa NASA trvá dokonalý "šlofík".