Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #354

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete v ktorom roku sa budú islam a kresťanstvo rovnať velkosťou, ale aj to, akú dobu boli v USA zakázané medzirasové manželstvá.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #353

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete,,Niektoré "vzácne" výkaly majú dokonca väčšiu hodnotu než striebro"Mike Tyson povedal: ,,Vošiel som...

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #352

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, o zaujímavom type pavúka, ale aj to koľko sériových vrahov bolo v USA od roku 1900.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #351

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete to, že rukopis sa stráca, ale aj to koľko vecí sa ročne nájde v Disneylande.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #350

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete o koľko % viac uhlia využije Čína než USA, ale aj o hrdinskom ine Rowana Atkinsona.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #349

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko chlapov a koľko žien používa "zoznamovacie" aplikácie, ale aj to, koľko druhov delfínov už vyhynulo.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #348

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ktoré zviera má najlepší čuch, ale aj to, koľko dolárov dokážete vopchať do matraca.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #347

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete dokedy vlastní FOX práva na Simpsonovcov, ale aj to, koľko rokov mal najstarší pes na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #346

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete kto je Harold Hackett, ale aj to, koľko zlata ešte "skrývajú" oceány.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #345

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko mostov sa nachádza v Benátkach, ale aj to, koľko dolárov minula princezná Diana od roku 1981 do roku 1994 za oblečenie.