Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #292

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako skončil príbeh 5. najstaršieho stromu na svete, ale aj mnoho iných zaujímavostí.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #291

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, čo spravil Číňan, ktorý chcel, aby jeho syn prestal hrať videohry ale aj ďalšie zaujímavé informácie.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #290

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko by ste vážili na Marse, ak na Zemi máte 100 kilogramov, ale aj ďaľšie zaujímavé veci

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #289

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko rokov má najstaršie zviera (držané v zajatí) na svete, ale aj mnoho ďalších zaujímavých faktov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #288

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, ako pomáhate žalúdku, keď konzumujete čili papričky a marihuanu, ale aj to, k čomu môže viesť nedostatok spánku.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #287

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, prečo skúmali genóm Ozzyho Osbourna ale aj to, kto drží svetový rekord v lukostreľbe za najdlhšiu strelu šípom.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #286

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko trvá, kým prejde jedlo cez náš žalúdok a tenké črevo, ale aj to, čo zlepší týždenná pauza od mobilu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #285

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, ako vyzerá uvarené vajíčko tučniaka, ale aj to, prečo hrať videohry pred spánkom.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #284

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, či vikingovia naozaj nosili helmu, ale aj o soche Ježiša, ktorá šíri wi-fi.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #283

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, o jedinom štáte, ktorý je pomenovaný po žene, ale aj to, akej veľkej športovej udalosti bolo súčasťou pretahovanie lanom.