Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #344

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko % Talianov si nemôže dovoliť dovolenku, ale aj to, koľko druhov medveďov ešte existuje.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #343

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, na akom nezvyčajnom mieste sa nachádza nuda pláž v San Franciscu, ale aj to, kde sa nachádza polovica z celkového počtu prasiat na svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #342

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, kde sa nachádza nejznečistenejšie jazero na svete, ale aj to, akého veku sa dožil "tvorca" LSD.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #341

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko rozvodov je v USA každú hodinu, ale aj to koľkokrát do roka má sex priemerný manželský pár.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #340

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete to, akú rýchlosť môže dosiahnuť vietor na Uráne, ale aj to, koľko fóbii existuje.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #339

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, čím bol zaujímavý 39. prezident USA Jimmy Carter, ale aj to koľko plemien mačiek existuje.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #338

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko trvá, kým svetlo docestuje zo Slnka na Zem, ale aj to, koľko škodlivých látok obsahuje 1 cigareta.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #337

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete o appke pre spájanie kráv, ale aj to, koľko šálok kávy sa denne vypije na celom svete.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #336

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete koľko áut je vyrobených denne, ale aj to, za koľko dní bol natočený film Birdman.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #335

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko eur je denne vhodených do fontány di Trevi, ale aj o doktorovi Haroldovi Shipmanovi.