Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #334

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko stál najdrahší hudobný nástroj v histórii, ale aj to koľko atentátov prežila kráľovná Viktória.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #333

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, prečo sú britské vajcia zakázané v USA a naopak tie americké vo Veľkej Británii, ale aj to, koľko času počas svojho života strávi muž holením.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #332

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, koľko myší, žije v londýnskom metre, ale aj o mužovi, ktorý mal čkavku neuveriteľných 68 rokov.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #331

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, kedy bola "vyrobená" prvá tabuľka čokolády, ale aj o divnej láske medzi delfínom a človekom, ktorá skončila smutne.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #330

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete o mačke, ktorá bola starostom v meste na Aljaške, ale aj to, ako využívajú niektorí farmári lamy.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #329

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľko meral Abraham Lincoln, ale aj to, koľko žien bojovalo v Červenej armáde počas 2. svetovej vojny.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #328

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorých štátoch sú ešte povolené experimenty na šimpanzoch, ale aj o najmladšom sériovom vrahovi.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #327

V dnešnom dieli zaujímavostí sa dozviete, o tom, akú farbu kože majú Ľadové medvede, ale aj to, koľko plastových fliaš vyhodia Američania za jednu hodinu.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #326

A máme tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, v ktorých štátoch je najmenšia korupcia, ale aj to, koľkým ľuďom môže pomôcť 1 "vrecúško" s darovanou krvou.

Zopár zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #325

Je tu ďalší diel zaujímavostí z celého sveta, v ktorom sa dozviete, koľkými jazykmi sa hovorí v Londýne, ale aj o vraždiacej sestričke v Taliansku.