11-ročný chlapec z Etiópie už teraz prekonal zručnosti skúsených babičiek v háčkovaní

665

Ak si myslíte, že v dnešnej dobe háčkujú už len babičky, tak vás zrejme prekvapíme. Keď uvidíte prácu tohto iba 11-ročného chlapca, ostanete prekvapení. Navyše, jeho zručnosti už teraz prevyšujú zručnosti o niekoľko desiatky rokov starších ľudí. Jonah Larson sa na internete preslávil pre takéhoto mladého chlapca naozaj nezvyčajným hobby – háčkovaním.

Foto od boredpanda

Jeho háčkovacie schopnosti sú známe už po celom svete a momentálne ho podporuje množstvo ľudí na Instagrame, pridáva videá aj na Youtube, ale má aj svojich zákazníkov. Jonah sa narodil v Etiópii a so svojou obľúbenou činnosťou začal už keď mal 5 rokov. S pomocou svojej matky Jennifer, si založil svoj vlastný podnik s názvom Jonah’s Hands, kde svoje výrobky predáva.

Foto od boredpanda

Potom, čo sa Jonah preslávil na internete sa k nemu dostávalo obrovské množstvo objednávok. Bolo ich toľko, že všetky ani nedokázali prijať. Talentovaný chlapec dokonca dostáva maily od fanúšikov a niektorí ho žiadajú aj o lekcie. Jonah momentálne pracuje na svojej vlastnej knihe a do budúcnosti dúfa, že sa stane chirurgom. Jeho veľkým želaním je, aby sa čoskoro vrátil do svojej vlasti – Etiópie. Navyše, už teraz robí dobročinné zbierky a časť peňazí, ktoré zarobí, potom venuje etiópskym deťom.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre