Čo by ste o nás mali vedieť? Základné informácie o stránke + Redakcia

Stránku prevádzkuje a vlastní spoločnosť 2Sessions s.r.o. . Magazín Zaujímavý Svet sa zaoberá zaujímavým a pútavým obsahom pre všetky vekové kategórie. Na tejto podstránke nájdete podstatné informácie “ o nás“ a o našej redakcií.

 

O stránke Zaujímavý svet

Zaujímavý Svet vznikol ako bežná facebooková fan stránka, ktorá mala zozbierať zaujímavosti a fakty z celého sveta  a  posunúť ich slovenským a českým užívateľom. Neskôr sa ZaujímavýSvet.sk vyformoval do webstránky . Webstránky, ktorá nebola veľmi špecifická a ani originálna.  Pretieklo však veľa vody a dnes má ZS jasnú víziu  a poslanie .

Zaujímavý svet je cestovanie .

Od začiatku sme naším verným fanúšikom odhaľovali neznáme krásy našej planéty. Cestovanie je práve to, čo robí človeka naozaj bohatým.  Nájdete u nás cestovateľské tipy, fotografie  a rozhovory. Jediné, čo u nás nenájdete je odvaha zbaliť si kufor a vyraziť do sveta!

Zaujímavý svet je o ľuďoch.

Inšpiratívne a zaujímavé príbehy ľudí , veda ale aj história. Ľudia spravili tento svet naozaj zaujímavým a preto je potrebne o nich písať.

Zaujímavý Svet má svoje posolstvo a tým je Ekológia

Nejde nám len o zárobky z reklamy a komerčný úspech. Ako najvyspelejší druh na tejto planéte je našou povinnosťou ju chrániť a zveľaďovať.  Nechceme písať o tom, kde si kúpite nový kožuch ale o tom,  že za vašou peknou instagramovou fotkou sa skrýva strach a násilie bezbranných zvierat ( Aj keď samozrejme by bola prvá možnosť určite finančne zaujímavejšia )

Nové poslanie s novým vizuálom.

Tak ako naše počiatočné prvoplánové fungovanie boli prvoplánové aj naše dizajnové prvky, ktoré prešli zmenou a veríme, že k lepšiemu. Za celý proces tvorby našej identity vďačíme grafikovi Slavomíroví G., ktorého nájdete na internete pod pseudonymom Slavomier.

Práca, ktorá nebola prvoplánová ale vyžadovala si hodiny práce.  Najskôr v myšlienkach , potom na papieri a nakoniec v digitálnej podobe.

zs-logo-photo
Vytvoril: Slavomier.sk

 

zs-design-process
Vytvoril: Slavomier.sk

Vzniklo logo, ktoré reprezentuje náš zámer a posolstvo.

zs-fb-profile
Vytvoril: Slavomier.sk

Ešte raz Slavomierovi ďakujeme za jeho precíznu prácu a skvelú kooperáciu pri tvorbe  a ak hľadáte toho správneho grafika neváhajte ho kontaktovať alebo si pozrieť jeho práce v portfóliu: Slavomier.sk 

 

Najväčšia vďaka však patrí vám – našim návštevníkom a fanúšikom, ktorí s nami zostali aj napriek množstvu chýb (a nie len tých gramatických :D ) . Ďakujeme !

Redakcia

V zozname nie sú uvedení občasní prispievatelia, hosťovskí autori, prípadne neaktuálni členovia redakcia

Prevádzkovateľ:

2Sessions s.r.o.
Jašiková 14, 821 03 Bratislava – mestská časť Ružinov
IČO 51192594
DIČ 2120626134

tel.č: +421 948 017 772

email: [email protected]