12 rokov chodí tento dedko do nemocnice aby sa mohol postarať o tých najmenších keď to potrebujú

885

Príbeh dedka, ktorého prácou je maznať maličké deti na jednotke intenzívnej starostlivosti si získal srdcia celého internetu. David Deutchman už neuveriteľných 12 rokov chodí každý utorok do Nemocnice v Atlante, kde dáva tým najmenším niečo, čo sa v dnešnom svete vyčísliť nedá – lásku a nehu.

David je za túto „prácu“ naozaj vďačný, podľa jeho slov ide o najlepší „flek“ aký kedy v živote mal. Niektorí Davidovi známy však tejto záľube celkom nerozumejú veď pravidelne sa stáva dedko terčom novorodeniatok keď ho povracajú, očúrajú alebo okakajú . Niektorí tiež nechápu význam tejto práce.

Mnoho rodičov v dnešnom svete si nemôže dovoliť popri práci tráviť so svojim dieťaťom čas. MaryBeth Brulette jazdí každý deň 2 hodiny aby trávila čas so svojím dieťatkom, ktoré sa narodilo s veľmi malou váhou a tak muselo ostať na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Práve mamičky ako MaryBeth sa o dedkovi vyjadrujú veľmi pozitívne. Je pre nich poľahčujúce ak vedia, že ich dieťa dostáva nehu aj keď oni sami mu ju práve dať nemôžu. David pristupuje ku každému bábätku ako k vlastnému vnúčaťu.

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre