12 rokov na vozíčku: Krutý osud herca z komédie Sám doma!

453

Sám doma je kultová rodinná komédia, ktorú asi netreba nikomu bližšie predstavovať. Zahral si v nej aj herec a spevák Tim Curry. Osud sa s ním však kruto „pohral“, nakoľko je už 12 rokov na vozíčku.

Film Sám doma uzrel svetlo sveta v roku 1990 a takmer okamžite sa stal hitom. Spomenutý Tim Curry tu stvárnil jednu z najvýraznejších postáv Pána Hectora. Ten mal na starosti chod hotela, v ktorom sa Kevin ubytoval. Curry ho hral v druhom pokračovaní Sám doma 2: Stratený v New Yorku.

Zdroj Alan Light

Tento herec sa pred aj po filme Sám doma tešil veľkému uznaniu verejnosti a má na svojom konte viacero úspešných úloh. V roku 2012 sa mu však zmenil celý život. V júli toho roku totiž rodák z anglického mesta Warrington nečakane utrpel mozgovú mŕtvicu. Tá ho pripútala na invalidný vozík, na ktorom je už 12 rokov.

Tim Curry as the concierge in Home Alone 2
byu/Jackinator94 in90sand2000sNostalgia

V apríli 2024 oslávil Tim Curry 78. narodeniny, ale zdravotný stav mu už nedovoľuje natáčať nové projekty. Posledný film, ktorý s ním vyšiel, bol muzikál The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again z roku 2016. Nižšie je pár fotografií z posledných rokov. Niekdajšia hviezda filmu Sám doma sa zmenila naozaj na nepoznanie…

Tim Curry, známy z filmu Sám doma, je už 12 rokov na vozíku

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre