28-ročný mladík tvrdí, že v minulom živote žil na Marse. O tejto planéte a vesmíre rozprával už ako 7-ročný!

38369

O Borisovi Kipriyanovichovi (Kipriyanovičovi) ste možno ešte ani nepočuli, no minimálne v Rusku si zaslúžil veľkú pozornosť. Tento mladý Rus je jedným z najznámejších rodákov. Keď mal len sedem rokov, dokázal udržať celé publikum v nemom úžase. Počas kempovania v lese rozprával príbehy svojho minulého života, ktorý, ako sám tvrdí, prežil na Marse.

Foto od pixabay

V publiku bol vtedy aj nemecký profesor Gennady Belimov, ktorý nahral monológ tohto chlapca a vďaka nemu sa o ňom postupne dozvedel celý svet. Boris tvrdí, že Marťania existujú, pričom sú vysokí okolo dvoch metrov, momentálne žijú v podzemí na Červenej planéte a dokážu dýchať oxid uhličitý. Povedal tiež, že ľudia z Marsu sú nesmrteľní. Verí, že Zem sa výrazne zmení, keď bude „odomknutá“ Veľká sfinga v Gíze. Marťania navštevovali a navštevujú najmä Egypt. A prekvapivo, asi 10 rokov po tom, čo sa Boris vyjadril o sfinge, tak vedci odhalili, že za uchom Sfingy sa naozaj nachádza niečo zvláštne! Môže tam byť skrytá komora alebo niečo podobné.

Foto od youtube

Boris tvrdí, že Marťanom bol ešte v čase, keď mala Zem len jeden kontinent a existovala Lumeria. Pracoval ako vojenský pilot pre Mars, a preto niekoľkokrát navštívil Zem. Mars a Zem mali údajne veľmi úzke partnerstvo a Boris používal na lietanie trojuholníkovú kozmickú loď poháňanú plazmou a iónmi. Svojimi tvrdeniami absolútne zmiatol vedcov. Na svoj mladý vek mal skutočne odborné znalosti o galaxii a slnečnej sústave.

Dnes už 28-ročný muž tvrdí, že ešte predtým ako sa narodil na Zemi, žil na na červenej planéte Mars. O planétach a vesmíre začal rozprávať vo svojich 7 rokoch. Nebol obyčajným dieťaťom. Už od narodenia bol veľmi zvláštny, neustále preukazoval svoje super schopnosti, ktoré sú v tak mladom veku veľmi zriedkavé. Jeho matka Nadya (Naďa) tvrdí, že bol schopný sám držať hlavičku už ako dvojtýždňové bábätko, čo je naozaj neuveriteľné. Rozprávať začal už po niekoľkých mesiacoch a vo veku dvoch rokov dokázal čítať, kresliť aj maľovať. Navyše, o svojom minulom živote na Marse začal rozprávať úplne sám bez toho, aby mu niekto o tejto planéte hovoril. Svojej matke dokonca vyrozprával podrobné príbehy z jeho minulého života. Tá sa raz vyjadrila takto: „Nikto ho nikdy neučil. Hocikedy si sadol a začal nám rozprávať podrobné fakty o Marse, planetárnych systémoch a ďalších civilizáciách.“

Foto od wikimedia

Tento mladý muž ďalej tvrdí, že keď bol tínedžerom a žil ešte na Marse, tak tam vypukla nukleárna vojna, ktorá zničila atmosféru. Keďže atmosféra už nebola obývateľná, zvyšná populácia Marsu sa pohybovala pod zemou a prispôsobovala sa dýchaniu oxidu uhličitého. Podľa Borisa tam stále žijú, no ľudia sa pozerajú na nesprávne miesta. Marťania sa následne snažili vytvoriť z Jupitera slnko, ale neuspeli. Tvrdí, že tento postup zanechal na Jupiteri miesto, ktoré poznáme ako „Veľká červená škvrna“. Nikdy nebol nájdený nejaký dôkaz o živote na Marse, aj keď existujú o tom rôzne špekulácie.

Foto od pixabay

Jeho príbehy sú dokonca v súlade s určitými teóriami odborníkov. Dr John Brandenburg, plazmový vedec verí, že skoršie civilizácie na Marse boli zničené jadrovou vojnou. Alfred McEwen, profesor planetárnej geológie zas tvrdí, že vo vnútri Marsu sa nachádza voda a existuje život. Aj keď to možno znie akokoľvek neuveriteľne, tak v tom Boris nie je sám. Existujú ďalšie deti, ktoré boli údajne znovuzrodené na planéte Zem a majú za cieľ chrániť našu planétu pred jej zničením.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

8 Komentáre
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Adas
18. júla 2019 14:24

Haha, určite.. marťania sú nesmrteľní, a on bol v minulom živote Marťanom.. to mi nevychádza!

Kkft
19. júla 2019 19:28
Odpovedať  Adas

Možno spáchal sebevraždu.. ;)

Meme
20. júla 2019 15:40
Odpovedať  Adas

nesmrteľní akože žijú večne možno.. myslený vek.. a nie nesmrteľnosť akože sa od ťeba odrazí guľka.. keďže tam kecol že ich zahubila nukleárna vojna (väčšinu)
žeby aj jeho? reinkarnovanie sa na inú planétu?
nesmrteľnosť (veková) nedáva zmysel keďže tam je písané o tom ako bol tínedžer a potom pracoval ako vojenský pilot pre mars (pokiaľ má nejaké spomienky mal by vedieť názvy.. pochybujem že mali rovnaký jazyk a rovnaké názvy „vojenský“ „nukleárna vojna“) …
So many questions.. :DD

Michal
20. júla 2019 13:24

Nič neviete o svete pretoze nás vychovávajú v nevedomosti toto je informácia iba pre vyvolených ktorá prenikla na svetlo sveta ! Neposmivajtee sa preto tomu . Prečo by inak američania pripravovali myssiu na Mars s trvalou prítomnosťou ľudí ?

Martin
20. júla 2019 19:10
Odpovedať  Michal

Tiež je zaujímavé a natláča sa otázka, prečo v roku 2009 nasa ostreľovala odvrátenú stranu mesiaca 2tonovou jadrovou strelou. Oficiálne aby zistili prítomnosť vody alebo ľadu na mesiaci. drísty.

tom
23. júla 2019 15:10
Odpovedať  Michal

ludom ako ty by mali odobrat rodny list…

Jozo
14. augusta 2022 14:12

Kam sa mám ísť obesiť?

Kolinos
14. augusta 2022 19:31

To ze boh zije veri viac ako polovica ludi na zemi i ked ho nik nevidel len cital v knizke ale ak niekto kto zije nieco povie co prezil je pre niekoho vysmechom….ubohost tohto naroda vidiet viac ako na spicku svojho nosa….