8 vecí, ktoré vám personál hotela nikdy neprezradí

13884

Práca v hoteliérstve je náročná – ako každá práca s ľuďmi. Zamestnanci si o mnohých veciach myslia svoje. Niektoré činnosti by mali robiť a nerobia. Teraz sa dozviete veci, ku ktorým sa anonymne priznal personál z rôznych kútov sveta. Niektoré veci by ste možno radšej ani nevedeli.

1. Áno, zamestnanci počujú, že máte na izbe sex. Aj keď zapnete televízor na maximum, tak je počuť, čo robíte. Každá chyžná, ktorá prejde okolo vašej izby počuje všetky zvuky, ktoré by ste možno ani nechceli, aby počula.

pixabay.com
pixabay.com

2. Kľudne vám dajú kľúče od izby, kde pred pár dňami našli mŕtveho muža, ale polícia stále nevie, či to bola samovražda alebo vražda. Pokojný spánok.

3. Nefunguje vám hotelová wi-fi? Hotelový personál vám pomôže. Požiadajú vás, aby ste počkali 30 minút. Za ten čas reštarujú rooter. Ak wi-fi nefunguje, požiadajú vás, aby ste si vymazali všetky ostatné uložené wi-fi siete a opäť sa pokúsili pripojiť. Ak máte stále problém, poradia vám reštartovať svoj telefón. Ak problém pretrváva, opäť vás požiadajú počkať 30 minút a povedia vám, že reštartujú hotelový rooter. Ale viete, prečo rooter naozaj nefunguje. Nie je zaplatený účet za internet. Ale čo by ste čakali od takého lacného hotela.

4. Ak vybavujete check-in na recepcii a vedľa vás je vaša priateľka, personál sa pousmeje, ak ich požiadate, aby pri prípadnom telefonáte vašej manželky povedali, že o vás nič nevedia. Oni si pamätajú, že to isté sľúbili vašej manželke minulý týždeň.

pixabay.com
pixabay.com

5. Nemyslite si, že posteľná bielizeň sa vymnieňa každý deň.

6. Niektoré uteráky, ktoré dostanete nie sú skutočne opraté. Že voňajú dobre? To je len osviežovač vzduchu, ktorým ich lenivý personál nasprejuje po prežehlení.

pixabay.com
pixabay.com

7. Hotel má skvelé referencie, ale viete, že všetky píšu majitelia hotelov alebo samotný personál.

8. Personál si vždy všimne, ak na plachte ostanú nejaké škvrny od krvi.

Samozrejme, musíte brať priznania s rezervou. Je skutočne málo hotelov, v ktorých sa s podobnými vecami naozaj stretnete. Vúčšinou sa vám snažia všade vyhovieť a držia sa pravidla, náš zákazník, náš pán.

zdroj

 

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre