9 tipov pre výber laku na nechty

966

Súhlasíte s tým že lak na nechty nie je to len časť obrazu. Hlavná vec je vybrať si ten správny odtieň! Ďalej sa dozviete, aké základné pravidlá pre výber lakov existujú a ako zdôrazniť svoje výhody správnym odtieňom.

lacquer 4467940 960 720

1. Výber laku podľa odtieňa pokožky

Pre bledú pokožku si vyberte chladné odtiene – ružové, fialové, strieborné, zelené. Pre tmavú alebo broskyňovú pokožku sú vhodné teplé odtiene – žltá, zlatá, béžová, červená. Ale pod opálenou pokožkou môžete použiť akýkoľvek odtieň.

2. Výber laku podľa tvaru nechtov

Ak máte nechty veľmi široké a krátke,skúste ich vizuálne predĺžiť tmavým lakom. Jednoducho aplikujte do stredu, snažte sa maľovať 2mm z bočných častí. Ak sú nechty veľmi úzke, potom ich vizuálne zväčšite, naneste po celej šírkesvetlé laky. Ak máte dlhé nechty, nezabudnite, že tmavé laky na nich budú vyzerať vulgárne, takže sa rozhodnite pre neutrálne a svetlé odtiene.

3. a váš štýl

Matné laky dobre zdôrazňujú klasický a kancelársky štýl. Glitterové laky sa najlepšie používajú na večerné akcie, keď potrebujete vyzerať štýlovo. Perlové laky sa v poslednom čase nepoužívali, preto nie je vhodné ich použivať.

4. Výber laku na nechty podľa doplnkov

Stojí za to, byť veľmi opatrný. Ak sú vaše šaty a topánky červené, bude šarlátová farba vyzerať vulgárne. Je lepšie uprednostniť neutrálne odtiene. Vyberte si odtieň podľa doplnkov, ak sa líšia od hlavného oblečenia – topánky, kabelky, okuliare + lak rovnakého odtieňa.

5. Odporúčania pre výber neutrálneho laku

Priehľadné, béžové a krémové odtiene sa považujú za neutrálne, a preto sú vhodné pre akékoľvekvoblečenie v ľubovoľnom ročnom období. Ak máte pochybnosti o výbere laku, zastavte sa navneutrálnom.

6. Odporúčania pre výber červeného laku

Klasická verzia, ktorá sa používa v rôznych situáciách. Červený lak je ideálny na večerný obraz, najmä so zodpovedajúcou rúžou. Druhá možnosť: použiť na zväčšenie kontrastu s šedým a čiernym odevom. A tretia víťazná možnosť: úplne čierne oblečenie (oblečenie a doplnky v tmavých farbách) a jasne červený lak.

7. Odporúčania pre tmavé laky

V posledných niekoľkých rokoch bolo trendom zakrytie nechtov čiernym, gaštanovým,
čučoriedkovým alebo tmavošedým lakom. Na jednej strane, čierny lak zvýrazňuje ruky. Na
druhej strane je univerzálnou farbou a hodí sa pod akýmkoľvek oblečenie (tmavé alebo svetlé).

„Ale“ – nepoužívajte tmavý lak pod hnedé oblečenie, je to veľmi riskantná kombinácia.
8.Odporúčania pre ďalšie farby fialové, modré, zelené a iné farby lakov sú kombinované s oblečením, aj keď iba opakujú nejaký druh detailov, doplnkov alebo farieb rúžov.

9. Aké odtiene lakov sú na jeseň v trende

Najobľúbenejší je ušľachtilý vínny odtieň marsala. Ďalej olivový, akvamarínový, modrý,
oranžový, kašmírový ružový. A samozrejme, jesenná klasika: čierna a šedá.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.