Ak by boli v rozprávkach kaderníctva, prácu by v jednom z nich získal tento mladík

783

Nudia vás bežné účesy a chcete si skúsiť niečo viac extravagantné? Dnes to už nie je žiadnym problémom, pretože existuje obrovské množstvo šikovných kaderníčok i kaderníkov, ktorí vám spravia účes aký si zažiadate. A ak by boli v rozprávkach kaderníctva, tak minimálne v jednom z nich by získal prácu tento šikovný muž menom Alejandro Lopez.

Alejandro Lopez

21-ročný mladík žije v Orlande na Floride. A hoci v tomto priemysle pôsobí iba dva roky, stačilo mu to na to, aby sa naučil dokonale farbiť a zapletať vlasy. Neustále sa snaží vytvárať niečo nové a experimentovať s účesmi. „Vždy som miloval farbu a bol som rád, keď som mohol viacero farieb využiť na vytvorenie niečoho magického. Pletiem vlasy veľmi zložito a rozmanito. Svoju fantáziu nechávam pracovať naplno,“ povedal Alejandro.

Kaderník si veľakrát získa takých zákazníkov, ktorí ani nemajú predstavu o tom, ako si dať zmeniť účes. Jemu však nerobí problém improvizovať, pretože vždy z toho vznikne niečo vydarené a hlavne jedinečné. Smerodajná pri výbere účesu aj farby je pre neho najmä kvalita vlasov zákazníka, ich objem, ale aj to, akú majú dané vlasy históriu.

Prejdime však už na konkrétne výsledky jeho práce.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre