Ako malý miloval magický svet plný trolov či drakov, dnes ho buduje a ukrýva v lese všade po svete

755

Skvelý nápad a jeho vydarená realizácia je často vo výsledku niečo, na čo by ste dokázali pozerať veľmi dlho. Šikovných ľudí behá po svete veľmi veľa a takým je aj Thomas Dambo. Tento chlapík stavia obrovských drevených trolov všade po svete a schováva ich v lesoch. „Dúfam, že tým odtiahnem ľudí od počítačových obrazoviek a privediem do prírody, čo ich znovu spojí so svetom. Všetky tieto obrovské sochy vyrábam z recyklovaných materiálov,“ povedal šikovný chlapík.

Tvrdí, že už od detstva veľmi rád počúval rôzne rozprávky aj folklórne príbehy a častokrát sníval o tom, že sa raz v magickom svete medzi drakmi či trolmi ocitne. To však, samozrejme, možné nie je, no do istej miery predsa len áno. Už len tým, že vytvára magický svet plný neživých, no magických tvorov. „Ako teenager som začal písať svoje vlastné rapperské texty, nahrával som sa, cestoval a vytváral vesmír, kde by som sa mohol realizovať. V mojom poslednom projekte som všetky uvedené aktivity skombinoval.“ Spomínaný projekt sa volá „Sedem trollov a kúzelná veža“. Ide o rozprávku rozprávanú sochami ukrytými v lese.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre