Ako vyzeralo týchto 8 slávnych mužov v čase ich mladosti? Pozrite si nasledujúce fotografie

19731

Čas letí a nie vždy si dokážeme zapamätať, ako vyzerali niektoré celebrity v mladšom veku. V našom článku vám to však ukážeme. Na nasledujúcich fotografiách spoznáte mladého Eltona Johna či kráľa Karola III.

Stan Lee

Bol americkým autorom komiksov. Za zmienku určite stojí Spiderman, Hulk, Fantastiká štvorka, X-Men, Thor či Iron Man.

Zdroj: brightside

Paulo Coelho

76-ročný Paulo Coelho je brazílsky spisovateľ. Skôr než sa začal venovať literatúre, pôsobil ako riaditeľ divadla, autor hier, skladateľ a žurnalista.

Zdroj: brightside

Richard Gere

Americký herec a producent Richard Gere sa preslávil vďaka viacerým filmom. Jeho herecká kariéra a popularita začali prudko stúpať po roku 1980, a to najmä vďaka filmu s názvom American Gigolo.

Zdroj: brightside

Karol III.

Kráľ Karol III. je členom britskej kráľovskej rodiny a aktuálnym panovníkom Spojeného kráľovstva.

Zdroj: brightside

Gérard Depardieu

74-ročný Gérard Depardieu je známy francúzsky herec. Počas svojej kariéry sa preslávil vďaka viacerým filmom a za zmienku určite stojí Asterix a Obelix, v ktorom stvárnil práve postavu Obelixa.

Zdroj: brightside

Elton John

Skvelý spevák, skladateľ a v neposlednom rade aj klavirista. Takto by sa dal opísať Elton John, ktorý stihol počas svojej kariéry nahrať aj s ďalšími spolupracovníkmi viac ako 30 albumov.

Zdroj: brightside

Karl Lagerfeld

Viete si predstaviť ikonického módneho návrhára Karla Lagerfelda bez šedivých vlasov a okuliarov? Prinášame vám ukážku toho, ako vyzeral v jeho mladosti.

Zdroj: brightside

Leslie Nielsen

Kanadskoamerický herec a komik Nielsen sa počas svojej hereckej kariéry objavil vo viac ako 100 filmoch a 1 500 televíznych reláciách.

Zdroj: brightside

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre