Americký raper Kanye West sa chce stať prezidentom. Ohlásil kandidatúru na rok 2024

138

Napriek tomu, že americký raper Kanye West čelil v uplynulom čase viacerým škandálom, rozhodol sa, že v roku 2024 bude kandidovať za prezidenta. Americká hviezda sa už v roku 2020 uchádzala o prezidentský post, no v tom čase bola kampaň rapera neúspešná, pretože získal len 70 tisíc hlasov. 

Kanye West, ktorý si nedávno zmenil meno na Ye, požiadal exprezidenta Donalda Trumpa, aby bol jeho spolukandidátom na viceprezidenta.Táto žiadosť údajne vyviedla z miery niekdajšieho šéfa Bieleho domu, keďže on sám nedávno ohlásil vlastnú kandidatúru.

Zdroj: flickr

Kanye West nedávno vyvolal vlnu kritiky, pretože na parížsky týždeň módy si obliekol tričko s nápisom „White Lives Matter“. Tento slogan využívajú v USA stúpenci nadradenosti bielej rasy. 

Keďže West pokračoval vo svojich antisemitských komentároch na internete a v televíznych rozhovoroch, jeho talentová agentúra, ale aj značky ako Gap, Adidas či Balanciaga, s ním nedávno prerušili spoluprácu.  

Čo si o jeho kandidatúre myslíte vy? 

ZDROJ1, ZDROJ2

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre