7 naozaj bizarných miest, kde sa ľudia dávajú tetovať

584

Ľudia si dnes nechávajú vytetovať naozaj čokoľvek a kdekoľvek. Toto je 7 miest, na ktorých by ste tetovanie nečakali. Možno sa inšpirujete. 

1. Jazyk

Tetovanie jazyka môžeme zaradiť medzi najchutnejší druh umenia, pretože môže mať aj rôzne príchute, a to čokoládovú, vanilkovú, dokonca cesnakovú.

14936360 9e52e3fb59 o
Zdroj: Glenda Sims/Flickr

2. Očné bielka

Au! Toto musí byť naozaj bolestivé a nebezpečné. Napriek tomu si dnes mnoho ľudí necháva strčiť ihlu do oka, aby jeho očné bielka zmenili farbu. Tento trend je populárny najmä vo väzniciach.

pxfuel.com
Zdroj: pxfuel

3. Zuby

Dnes sa dá tetovať naozaj kdekoľvek. V Utahu existuje zubár, ktorý vám na vaše zuby vytetuje všetko podľa vašich predstáv, hoci ten váš zubár by z toho asi nebol práve nadšený.

Fula mouth tattoo closeup
Zdroj: Ferdinand Reus/Wikimedia Commons

4. Podpazušie

Dnešný trend tetovania zahŕňa aj toto nečakané miesto. Hoci to znie veľmi bolestivo, stále viac ľudí využíva podpazušie ako miesto, kde si nechávajú natrvalo vpichnúť atrament.

17197420219 c17b2877a1 o
Zdroj: Tony Alter/Flickr

5. Fluorescenčné tetovanie

Najnovší trend vo svete tetovania je práve tento druh, ktorý reaguje na ultrafialové lúče. Vyrábajú sa špeciálnym atramentom tzv. UV atrament Blacklight a sú viditeľné len pri osvetlení ultrafialovými lúčmi. Môžeme ho preto volať aj neviditeľné tetovanie a je vhodné najmä pre tých, ktorí hľadajú extrémnu diskrétnosť v rámci tetovania.

child fluo festival multicolor
Zdroj: pxfuel

6. Vnútorná strana pier

Ak si chcete dať tetovanie, ale nechcete, aby ho niekto videl, tak vnútorná strana pier je na to ideálnym miestom. Mali by ste však mať na pamäti, že je len dočasné, pretože nevydrží zďaleka tak dlho ako atrament na iných miestach. 

3675036737 d10f581c6c o
Zdroj: Sharyn Morrow/Flickr

7. Tetovanie ako doplnok

Tento druh tetovania je navrhnutý tak, aby vyzeral ako skutočný doplnok. Môžete si nechať vytetovať okuliare okolo očí alebo náhrdelník. 

henna mehndi hands tattoo
Zdroj: pxfuel

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.