Brazílsky umelec pridáva svoje kresby do fotografií. Pozrite sa na výsledok

4030

Lucas Levitan je brazílsky fotograf a ilustrátor, ktorý pôsobí v Londýne. Predtým, ako sa stal umelcom, bol obyčajným administratívnym pracovníkom. Umelec sa preslávil hlavne vďaka sérií fotografií, ktorá sa nazýva „Photo Invasion“.

Umelec pridáva do fotografií svoje kresby a malé ilustrácie. Na tvorbu využíva verejne dostupne fotografie zo sociálnych sietí a ďalších online zdrojov. Ilustrácie dodávajú fotografiám nový kontext a navyše dokážu aj pobaviť. 

Lukas Levitan získal uznanie a popularitu za svoju originálnu a kreatívnu prácu v oblasti digitálneho umenia a ilustrácie. Jeho diela sú navyše publikované v rôznych umeleckých časopisoch a prezentované na výstavách po celom svete. Čo hovoríte na jeho tvorbu? 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.