Cestovanie vlakom po Európe úplne zadarmo! Ak spĺňate tieto podmienky, neváhajte, čas na podanie prihlášky sa kráti

183

Ste vášnivými cestovateľmi, no vaše finančné zdroje vám nedovolia spoznávať svet? Chopte sa príležitosti práve teraz. Európska komisia informovala o najnovšej výzve programu DiscoverEU, vďaka ktorej budú tisíce mladých ľudí cestovať po celej Európe vlakom zadarmo!

Výzva je otvorená pre žiadateľov z Európskej únie a krajín pridružených k programu Erasmus+ vrátane Islandu, Lichtenštajnska, Severného Macedónska, Nórska, Srbska a Turecka. Podávanie prihlášok je možné do utorka 30. apríla o 12.00 bruselského času. Tak neváhajte a vyplňte prihlášku hneď teraz.

Autor fotografie je wal_172619

Celkovo je k dispozícii 35,500 cestovných poukazov, avšak treba splniť viaceré podmienky. Prvou je vek, zapojiť do tejto výzvy sa môžu len ľudia, ktorí sa narodili v období od 1. júla 2005 do 30. júna 2006. Ďalšou podmienkou je absolvovanie kvízu s piatimi otázkami o EÚ a jednou ďalšou otázkou na Európskom portáli pre mládež. Úspešní uchádzači dostanú bezplatný železničný lístok, ktorý môžu využiť na cestovanie po Európe na 30 dní od 1. júla 2024 do 30. septembra 2025.

DiscoverEU je však oveľa viac než len lístok. Účastníci dostanú aj zľavovú kartu s viac ako 40,000 možnosťami zliav na verejnú dopravu, kultúru, ubytovanie, stravovanie, šport a iné služby v oprávnených krajinách.

Zdroj 1, Zdroj 2

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre