Chcela pre svojho manžela originálnu svadobnú obrúčku, a tak mu ju vyrobila sama

884

Svadobná obrúčka je niečo, čo by malo byť skutočne výnimočné. Niektorí si na jeho výzore veľmi potrpia. Inak tomu nebolo ani v prípade týchto dvoch snúbencov. Žena sa rozhodla, že svojho snúbenca prekvapí a vyrobí mu špeciálny prsteň v štýle binárneho kódu (séria jednotiek a núl). „Môj snúbenec je softvérový vývojár, takže som preniesla túto špeciálnu techniku na prsteň z bieleho zlata. Štvorcové otvory v krúžku predstavujú 0 a pevný kov predstavuje číslo 1,“ povedala žena.

Prsteň mal na sociálnych sieťach nesmiernu odozvu, a tak sa jeho zhotoviteľka rozhodla, že sa znovu začne venovať svojmu vlastnému obchodu. Pracuje na objednávkach podľa konkrétnej požiadavky toho ktorého klienta. Vyrobí, resp. prerobí im šperk podľa želania a do detailu. „Skvelá vec je, že takéto prstene nevyrábam len na svadby, ale aj bežne. Či už ide o dátum, alebo meno dieťaťa atď.“ Ako sama tvrdí, je to už dávno, čo sa venovala takýmto dizajnérskym prácam, takže je príjemné byť späť a opäť sa cítiť ako návrhár šperkov. „Podpora a reakcia na tento dizajn znamenali veľa a náš mimoriadny deň sa tak stal ešte výnimočnejším,“ povedala šikovná žena.

Zdroj: Boredpanda

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre