Chceli by ste stráviť noc v pyramíde Louvre? Stačí urobiť jednu vec a jedinečný zážitok môžete zažiť úplne zadarmo!

434

Premýšľali ste niekedy, čo by ste robili, keby ste mali všetky peniaze na svete a čokoľvek bolo možné? Podnikli by ste prepychový výlet na najkrajší súkromný ostrov na svete alebo by ste si kúpili najluxusnejšie apartmány v najväčších mestách? Toto sú len niektoré z nekonečných možností.

No na tento výlet nepotrebujete peniaze. Spoločnosť Airbnb ponúkne jednému šťastlivcovi luxusný zážitok – noc v parížskej pyramíde Louvre. Až doteraz bola noc v tomto múzeu nemožná. Týmto šťastlivcom môže byť každý z vás. Airbnb totiž spolupracuje s Musée du Louvre, aby ponúkla dvom šťastným ľuďom zážitok na celý život!

Foto od boredpanda

Výhercovia si pobyt užijú 30. apríla. Najprv ich privíta historik a hosťom bude ponúknutá súkromná prehliadka múzea, ktorú zažívajú iba prezidenti a najslávnejší ľudia sveta. Po prehliadke im bude ponúknutý aperitív priamo pri obraze Mony Lisy. Osobný šéfkuchár pripraví pestré menu inšpirované láskou a krásou na počesť tejto bohyne. Následne pristúpite k honosnej večeri. A to ešte stále nie je koniec. Finále tohto neuveriteľného zážitku vyvrcholí súkromným akustickým koncertom.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Vybraní hostia budú spať vo vnútri sklenenej pyramídy a ráno im budú prinesené parížske raňajky priamo do postele. Chcete vyskúšať svoje šťastie? Navštívte webovú stránku spoločnosti Airbnb a vyplňte formulár, kde musíte odpovedať na jedinú otázku: „Prečo by ste mali byť práve vy tým najlepším hosťom Mony Lisy?“

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre