Chcete prežiť jednu z najkrajších nocí? Táto sieť môže byť vaša už za 400€/noc

410

Predstavte si, že len tak ležíte a pomaly zaspávate, pričom všetko, čo počujete je burácanie vĺn oceánu a vietor. Najlepšie na tom je práve to, že voda je priamo pod vami. Spať totiž budete na špeciálne navrhnutej sieti, ktorá je zavesená len tesne nad vodou. To všetko môže znieť ako vzdialený sen, no nie je. Za takýto zážitok zaplatíte 400 dolárov/noc, čo nie je až taká horibilná čiastka.

Táto „spiaca atrakcia“ sa nachádza v Grand Park Kodhipparu na Maledivách. V danom stredisku sa nachádza 120 víl, z ktorých každá je vybavená súkromným bazénom a sieťou, ktorú môžete vidieť aj na fotografiách nižšie. Pozrite si túto nezvyčajnú posteľ, ktorá vás prenesie do toho najkrajšieho sna.

Zdroj: Boredpanda

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre