Chcete stráviť romantické chvíle v krásnom domčeku na strome? V tomto prípade ani nemusíte cestovať do zahraničia

715

Po domčeku na strome stále túžilo a určite aj túži nejedno dieťa. Tento priestor sa stále považoval za akési útočisko pre vaše ratolesti. No doba sa zmenila a takéto nezvyčajné priestory vyhľadávajú čoraz viac aj dospelí. Netreba sa však čudovať, chvíle strávené v jedinečnom domčeku na strome sú niečo, na čo nikdy nezabudnete. Výhoda tejto ponuky? Nemusíte cestovať do zahraničia, pretože takýto domček sa nachádza aj v Trenčianskych Tepliciach.

Žijeme uponáhľaný život a jedným z tých najlepších dobíjačov energie je dozaista les a krásna príroda. Domček sa nachádza v krásnom čistom lesíku, ktorý je pokojný a pre nezabudnuteľnú noc dokonale pripravený. A čo viac, ráno si užijete skvelé raňajky na terase. Zobúdzať sa s vami budú aj vtáky, ktoré sa pripomenú príjemným spevom.

Čo môžete v domčeku čakať:

– Treehouse je zariadený naozaj vkusne a zároveň útulne.

– K dispozícii je jedna manželská a jedna poschodová posteľ, stôl so stoličkami a menšia lavica.

– Nábytok je vyrobený z miestneho dreva a jedna sa o naozaj kvalitné spracovanie, keďže je to masív.

– Súčasťou domčeku je nádherná priestranná terasa, z ktorej je vstup k samostatnému sociálnemu zariadeniu.

– Nečakajte tam elektrinu ani tečúcu vodu, no osvetlenie a základná hygiena bude vďaka pripravenému vybaveniu úplnou hračkou a vy si naplno vychutnáte pobyt v korunách stromov.

Kapacita: 4 osoby
Rozloha: 33 metrov štvorcových
Výška: 3,5 – 5 metrov nad zemou
Raňajky: doručia vám ich v raňajkovom koši

Záujem o túto atrakciu je naozaj veľký, keďže domček je vybookovaný na celé leto a najbližší voľný termín je až v novembri. Ani v zime však núdzu o návštevníkov nemajú, stačí si pozrieť ich Instagram.

Čo sa týka ceny, tak tú si môžete pozrieť nižšie:

Zdroj: Treehouse.sk

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre