Chlapík sa vybral s rodinou na odľahlé austrálske miesto a odniesol si odtiaľ takéto zábery stoviek žralokov

3887

Austrália je známa svojimi vlnami a aj preto ju vyhľadáva najväčší počet surfistov. Na druhej strane je tam však aj mnoho žralokov. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Sean Scott si vyrazil so svojou rodinou do Red Bluff v západnej Austrálii aj kvôli skvelým surférskym podmienkam. Toto miesto je však dosť odľahlé a práve tam sa stretá Indický oceán s púšťou.

Foto od boredpanda

„Keď som prišiel s rodinou, prvá vec, ktorú som si všimol, bola obrovská návnada. A videl som, že je pri nej veľký počet žralokov. Bol som ohromený tým, čo vidím,“ povedal Scott.

Foto od boredpanda

Po asi 30 minútach pokusu o zriadenie tábora sa však rozhodol, že musí využiť svoj dron a zachytiť všetko, čo sa tam deje. Pokope bolo viac ako 200 žralokov medených. „Žralokov som natáčal asi jednu hodinu, keď som si všimol, že jeden z nich sa dostal do tesnej blízkosti brehu. A práve vtedy som sa odhodlal ísť na pláž s mojim fotoaparátom a odtiaľ urobiť ďalšie fotografie. Bolo úžasné sledovať to, ale aj surfovanie bolo veľmi zaujímavé. Bolo nás tam totiž viac, a pritom pod nami plávali žraloky,“ dodal Scott. Dvoch veľkých žralokov sa mu dokonca podarilo zachytiť v slušnej vlne. Na tento zážitok bude surfér spomínať určite dlho.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre