Tento človek dostáva peniaze za selfie so zvieratami

402

Vo svete je množstvo zaujímavých pracovných ponúk, ale niektoré by sme brali skutočne všetkými desiatimi. Dobrým príkladom je práca írskeho fotografa Allana Dixona.

Jeho úlohou je zabezpečovať zaujímavý obsah pre Tourism Australia (organizácia na podporu turizmu v Austrálií). Organizácia fotografie využíva na marketingové účely. Laicky povedané to znamená, že sa má Allan fotiť so zvieratami a uverejňovať fotografie na jeho Instagrame.

Cesta za touto vysnívanou prácou je sama o sebe príbehom. Allan je vyštudovaný počítačový inžinier. Po šúdiu sa zúčastnil súťaže o sedem pozícii, ktoré ponúkala organizácia Tourism Australia. Pracovné pozície boli vyhlásené za najlepšie práce na svete a záujemcov z celého sveta bolo viac ako 330 000. Vyhrali iba siedmy a medzi nimi Allan Dixon, ktorý získal pozíciu Outback Adventurer. Jediné, čo musel urobiť, bolo presťahovať sa na Nový Zéland, ktorý je neoficiálne najatraktívnejším miestom na pozorovanie zvierat.

Ďalšie pozície získali záujemci z USA, Brazílie, Francúzska, Anglicka a Kanady.

instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/
instagram.com/daxon/

Ďalšie fotografie nájdete na instagramovom profila Allana Dixona. Ak hľadáte jeho profil aj na iných sociálnych sieťach, nepomýľte si ho s Allanom Dixonom, profesionálnym škótskym fotografom. Ten kvôli popularite svojho menovca musel na svojej oficiálnej funpage zverejniť informáciu, že on nie je ten, čo robí selfie so zvieratami.

zdroj

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre