Čo ľutujú Jennifer Aniston alebo George Clooney? Toto je 13 omylov celebrít, ktoré ich trápia dodnes

66598

Známe osobnosti dokážu okolo seba vytvoriť zdanie, že všetko v ich život ide ako má. Samozrejme sú to ľudia rovnako ako my. A aj keď niektoré ich rozhodnutia milujeme ako ich fanúšikovia pravdou je, že oni ich často ľutujú. Či už je to postava, ktorú  hollywoodskom filme stvárnili alebo len klasická smrteľná chyba, ktorú urobili vo svojom súkromnom živote. Dnes vám predstavíme 13 celebríť a ich omylov, ktoré verejne priznali. Viete, čo ľutuje Jennifer Aniston, Robert Pattinson či George Clooney? Dozviete sa to v článku alebo vo videu !

Robert Pattinson ľutuje, že hral rolu Edwarda Cullena

Zdroj: aubtu.biz

Robert Pattinson získal celosvetové uznanie za stvárnenie Edwarda Cullena vo filmovej sérii The Twilight. Robert si vytvoril veľmi veľkú nechuť voči tejto role a vo svojich vyhláseniach ju označil za príliš mizernú.

Jennifer Aniston ľutuje svoj ikonický účes

Zdroj: aubtu.biz

V seriáli Priatelia Jennifer Aniston stvárnila Rachel Green, ktorej účes sa stal ikonickým. Herečka však veľmi nenávidela farbené a zvláštne vrstvené vlasy. Priznala, že nie je fanúšikom Rachel a že jej vlasy boli najškaredším účesom, aký kedy videla. 

Sophie Turner ľutuje, že nedokončila školu

Zdroj: aubtu.biz

Hoci seriál Game of Thrones zvýšil popularitu Sophie Turner, sláva nie je všetko a herečka má pri pohľade späť na svoj život aj zopár výčitiek. Jej herecká kariéra v seriáli začala, keď mala 14 rokov. Seriál vyprodukoval celkovo 8 sérií, takže jej nezostávalo nič iné, len zamerať svoju pozornosť prácu. Priala by si mať zážitky aj z normálneho života a univerzity, keď by si mohla vybehnúť na drink bez toho, aby ju stále niekto fotil. 

Christina Applegate ľutuje, že hrať Elle Woods

Zdroj: aubtu.biz

Christina Applegate odmietla rolu Elle Woods vo filme Pravá blondínka a svoje rozhodnutie oľutovala. Herečka sa bála, že bude typizovaná ako ďalšia svojrázna blondínka. Finálne však priznala, že Reese Witherspoon splnila úlohu Elle dokonale. Nick Lachey ľutuje, že hral vo svojej vlastnej reality showŠou vtedajšieho páru Nicka Lacheyho a Jessicy Simpsonovej „Novomanželia: Nick a Jessica“ bola na začiatku 21. storočia pomerne populárna. Lachey však svoje rozhodnutie byť v reality show oľutoval a rozhodol sa chrániť súkromie svojej novej rodiny pred nabiehajúcimi kamerami. V rozhovore priznal, že nie je v poriadku sprístupňovať súkromie svojich detí. Nie je to voči nim fér. 

George Clooney, ľutuje, že hral Batmana

Zdroj: aubtu.biz

„Batman & Robin“ si vybudoval povesť najlepšieho superhrdinského filmu s množstvom problémov na obrazovke aj mimo nej. Od kostýmu až po herectvo sa George Clooney nikdy nevyhýba vyjadreniu ľútosti nad tým, že sa objavil vo filme. Svoj herecký výkon pokladá za strašný a priam ho fyzicky bolí, keď sa musí v tomto filme vidieť. 

Courteney Cox ľutuje svoje plastické operácie

Zdroj: aubtu.biz

Na vrchole slávy sa Courteney Cox rozhodla pre výplne tváre. Rozhodnutie prišlo, keď bola pod tlakom ísť s trendom vyzerať mladšie pomocou kozmetických operácií. Mala jednoducho pocit, že vyzerá staršie a vplyv starnutia na kariéru herečky vtedajšej spoločnosti, nebol príjemný. Dnes toto rozhodnutie ľutuje. So svojou tvárou prestala byť spokojná a všetky výplne z tváre si nechala odstrániť.  

Cher ľutuje premeškanie šance na lásku s Elvisom 

Zdroj: aubtu.biz

Speváčka Cher a kráľ rokenrolu Elvis Presley mali v 70. rokoch minulého storočia sľubný románik. Ale Cher spanikárila, keď ju Elvis pozval na víkendový pobyt. Kvôli jej obrovskému strachu, tak nikdy nedala tomuto vzťahu reálnu šancu. 

Kris Jenner ľutuje rozvod s Robertom Kardashianom

Zdroj: aubtu.biz

Pre Kris Jenner je rozvod s bývalým manželom Robertom Kardashianom jednou z najväčších chýb v jej živote. Zostali priateľmi až do jeho smrti v roku 2003. Kris vo vyhlásení uviedla, že mala s Robertom nádherný život a že to bol úžasný človek. 

Bella Hadid ľutuje, že si dala spraviť nos

Zdroj: aubtu.biz

Bella Hadid si dala upraviť nos, aby zodpovedala štandardom krásy na predvádzacom móle. Túto procedúru absolvovala vo svojich 14 rokoch. O viac ako desať rokov neskôr svoje rozhodnutie ľutuje a želala by si mať radšej nos svojich predkov. 

Ryan Reynolds ľutuje, že povedal áno svojim skorým úlohám superhrdinov

Zdroj: aubtu.biz

Predtým, ako sa Ryan Reynolds stal Deadpoolom, hral dvakrát nesprávneho superhrdinu. Hal Jordan vo filme Green Lantern sa stal jeho najmenej obľúbenou postavou. Herec o tom dokonca urobil paródiu na konci filmu Dealpool 2. 

Zac Efron ľutuje, že zmenil svoj životný štýl kvôli filmovej úlohe

Zdroj: aubtu.biz

Zac Efron predviedol svoje dokonale vyšportované telo vo filme Baywatch v roku 2017, ale tento zážitok sa mu nepáčil. Bolo preňho veľmi ťažké udržiavať stratégiu stravovania a tréningu elitného športovca a vyjadril sa radšej nechce byť v takej forme.

Julianne Moore ľutuje pohrávanie sa obočím 

Zdroj: aubtu.biz

Julianne Moore, jedna z najkrajších hollywoodskych rusovlások, si zničila obočie vo svojom tínedžerskom veku. V tomto veku, keď všetci experimentujú so svojim vzhľadom, si obočie stále trhala, bielila, až jej obočie úplne zmizlo. Svojej dcére odjakživa hovorí, že si má necha%t svoje nádherné obočie tak ako je a nikomu nedovoliť sa ho čo i len dotknúť.         

Zdroj

 

Kristína Vait
Milujem knihy, psychológiu, zvieratá a písanie. Inšpiráciu a energiu čeprám z prírody a skvelých ľudí, ktorí ma obklopujú
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre