Šesťmesačné dieťa má celé telo pokryté tetovaniami a matka preto dnes čelí veľkej kritike

2108

Odvážili by ste sa tetovať svoje niekoľkomesačné dieťa? Odpoveď je pravdepodobne „nie“. Každý vychováva svoje deti tak, ako uzná za vhodné, ale niektoré veci sa zdajú byť nezvyčajné a môžu nám vyraziť dych. To je prípad aj Shamekie Morris, ktorá spôsobila poriadny rozruch, keď zverejnila fotky svojho malého dieťaťa pokrytého tetovaniami.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Treylin Armani ???? (@nuggetworld561)

Je celkom normálne, že každá matka má svoj vlastný spôsob výchovy a používa na to rôzne metódy. Sú však prípady, keď môžu byť niektoré prístupy veľmi kontroverzné, pretože by mohli ohroziť bezpečnosť a blaho detí.

Takáto situácia nastala aj v prípade Shamekie Morris, módnej návrhárky z West Palm Beach na Floride. Na sociálnych sieťach sa rozniesli informácie o jej praktikách, keď zverejnila fotky svojho potetovaného syna Treylina, ktorý mal len šesť mesiacov. Táto kontroverzia si vyžiadala veľkú pozornosť a znepokojenie verejnosti.

Zdroj: nuggetworld561 / Instagram

Je dôležité podotknúť, že nejde len o jedno alebo dve tetovania. Telo Morrisovej syna je doslova pokryté tetovaniami. Tieto obrázky sa rozšírili po internete a vyvolali silnú kritiku na jej adresu. Napriek tomu neskrýva lásku k tetovaniam a svoje konanie neľutuje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Treylin Armani ???? (@nuggetworld561)

Hoci ide o dočasné tetovanie, táto forma rodičovstva vyvolala nespokojnosť mnohých ľudí. Napriek tomu sa matka rozhodla nenechať sa zastrašiť komentármi cudzích ľudí a na sociálnych sieťach bránila svoj životný štýl.

Prezradila, že dostáva množstvo agresívnych správ, že vychováva svojho syna ako grázla a že nie sú zvyknutí vidieť potetované dieťa. Hoci sa verejnosti uľavilo, keď zistila, že ide o dočasné tetovania, kritika pokračuje ďalej. Mnohí tvrdia, že to negatívne ovplyvňuje jej dieťa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Treylin Armani ???? (@nuggetworld561)

Shamekia Morris uviedla, že množstvo komentárov jej ubližuje a cíti sa pre ne zle. Takéto kontroverzné rozhodnutie ju zanechalo v zlom svetle, aj keď kvalita jej rodičovstva nemusí byť v iných ohľadoch zlá.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre