Disney predstavil nedávno v novom animovanom filme postavu plus-size rozmerov a teraz prichádza s ďalšou novinkou. Prichádza s prvou homosexuálnou postavou tínedžera, ktorá sa objaví v animovanom filme s názvom Neobyčajný svet (Strange World). 

Zdroj?: Youtube

Spomínaným hrdinom je 16-ročný chlapec Ethan, ktorému požičal hlas americký stand-up komik a herec Jaboukie Young-White, ktorý je aj v realite členom LGBTI+ komunity. Zaujímavosťou je, že postava v pripravovanom animovanom filme je akceptovaná najbližšími známymi a spoločnosťou. 

Jakoubie sa priznal, že vždy si želal, aby takýto film existoval a teraz je rád, že môže byť jeho súčasťou. Páči sa mu, že sa z toho nerobí veľká vec. 

Slovenská premiéra animovaného filmu bude už 24. novembra. Aký máte na to názor vy? 

ZDROJ

Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.