Do chorvátska s malými deťmi ? Diskutujúci hovoria o svojich skúsenostiach ak má dieťa iba pár mesiacov

66

Ak ste sa niekedy cítili nervózni z cestovania s malým dieťaťom, tento článok je pre vás. Možno máte obavy, či vaše dieťa cestu zvládne, alebo sa bojíte, že dlhá jazda autom bude pre všetkých nočnou morou. Podobnú starosť vyjadrila aj diskutujúca na známom slovenskom fóre modrý koník. Toto sú skúsenosti diskutujúcich.

Zdroj Matthias Mullie

Minuloročná cesta s 3-mesačným dieťaťom

Jedna rodina sa podelila o svoje skúsenosti z minulého roka, keď cestovali s trojmesačným bábätkom. Celý deň strávili na cestách, a prekvapujúco, dieťa celú cestu prespalo. V tomto veku je často jednoduchšie, keďže bábätká veľa spia a potrebujú len základnú starostlivosť.

 

Kedy sa cestovania do Chorvátska nebáť ?

Jedna diskutujúca odporúča cestovať lietadlom. Ide o pohodlnejší a hlavne rýchlejší spôsob prepravy.

Skúsení rodičia odporúčajú, že ak vaše dieťa v aute neplače a máte za sebou už niekoľko úspešných dlhších ciest, nebojte sa cestovať aj teraz. Dôležité je, aby vám neprekážalo šoférovať v noci, keď dieťa pravdepodobne spí. Takto môžete minimalizovať stres a zabezpečiť, že cesta prebehne hladko.

Zdroj Paul Hanaoka

Kam do chorvátska s dieťaťom?

Do týchto destinácií v Chorvátsku odporúčajú cestovať ostatní rodičia ak máte malé deti:

  • Pula
  • Starigrad
  • Baška na ostrove Krk

Aké sú vaše skúsenosti? Podeľte sa v diskusií

Cestovanie s malými deťmi môže byť výzvou, ale s trochou prípravy a skúseností sa dá zvládnuť. Sledujte správanie svojho dieťaťa, robte si prestávky a snažte sa naplánovať cesty v čase, keď dieťa pravdepodobne spí. Takto môžete zaručiť, že vaše rodinné výlety budú plné radosti, nie stresu.

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre