Dobré správy! Mužovi sa podarilo vyliečiť z neoperovateľného nádoru!

402

Lekári mu povedali, že nádor na mozgu sa nedá operovať, avšak on sa odmietal vzdať.

Veterán letectva, Tyler Nuttle, sa v júli 2022 dozvedel správu, ktorá mu navždy zmenila život. Zrútil sa mu celý svet, keď mu oznámili, že má neoperovateľný nádor na mozgu. Pred stanovením diagnózy trpel problémami spojenými s nádorom.

Bobjgalindo/wikimediacommons

Kvôli problémom, ktoré mu spôsoboval, bol zo zdravotných dôvodov prepustený z funkcie seržanta v Národnej leteckej garde. Spôsoboval mu nevoľnosť, občasnú neschopnosť stáť a neschopnosť riadiť vozidlo.

Dúfal, že liečba alebo operácia pomôže, avšak zostal zdrvený, keď mu lekári povedali, že mu nemajú ako pomôcť. Jediná šanca bola chemoterapia a rádioterapia, v nádeji, že zastavia šírenie.

Jeho rodina a priatelia pre neho zbierali peniaze, keď sa jeho zdravotný stav zhoršoval. Doma to bolo ťažké, jeho malý syn Jaxson nechápal, prečo je jeho otec chorý a prečo nemôžu robiť veci ako predtým.

@rhirschheimer/X

„Nemohol som pobehovať hore dole so synom, ktorý má takmer päť rokov. A to bolo veľmi ťažké, pretože je dosť aktívny. Je doslova ťažké s ním držať krok,“ povedal Tyler.

Tyler sa ale nechcel zmieriť so správou, ktorú dostal od doktora. A tak po roku a pól išiel na druhé vyšetrenie, do UC Medical center v Cincinnati. A tam sa dozvedel správu, ktorá mu znova zmenila život.

„Hneď na prvom stretnutí mi povedali, že nádor môžu vybrať,“ povedal Tyler. „Nemohol som uveriť vlastným ušiam, pretože skoro rok a pol mi hovorili, že je to neoperovateľné. Ani ma nenapadlo, že iný lekár mi môže povedať niečo iné.

@rhirschheimer/X

Vo februári mu doktori nádor úspešne odstránili a Tyler sa teraz zotavuje z operácie v rehabilitačnom centre.

„Jednoducho som sa nemohol vzdať, nedokázal som to. Je toho toľko, kvôli čomu som musel bojovať.“

Tyler život sa vrátil znova do normálu, môže sa naplno venovať synovi, vrátiť sa na vysokú školu a do práce.

Jeho matka dúfa, že jeho príbeh povzbudí ostatných, aby sa nevzdávali a hľadali východiská z ťažkých situácií, aj keď sa zdajú byť nemožné.

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre