Eva Mendes vysvetlila, prečo od roku 2014 nehrala v žiadnom filme

546

Eva Mendes je známa herečka, ktorú viacerí z vás určite poznajú. Vedeli ste však, že od roku 2014 sa neobjavila v žiadnom filme? Teraz vysvetlila dôvod.

Eva Mendes je rodáčka z Miami na Floride a 5. marca 2024 oslávila jubileum 50 rokov. Svoje prvé dva filmy nakrútila v roku 1998 a vtedy sa objavila aj v jednej epizóde seriálu Pohotovosť. V roku 2001 hrala v populárnej snímke Training Day, o štyri roky neskôr napríklad v komédii Hitch s Willom Smithom.

Okrem vyššie uvedených počinov je známa aj zo série Rýchlo a zbesilo. Zahrala si v druhej časti (2003) a v piatej (2011). Ešte tiež spomeňme, že mala hlavnú rolu v snímke Ghost Rider z roku 2007, kde spolu s ňou učinkoval Nicolas Cage. Eva Mendes svoj posledný film nakrútila v roku 2014. Je to americký fantasy thriller s názvom Lost River, kde hrala jednu z vedľajších postáv.

Autor fotografie je nicolas genin

Eva Mendes vymenila herectvo za materstvo

Manželka herca Ryana Goslinga bola 26. marca 2024 hosť v televíznej relácii NBC Today Show a tam uviedla niekoľko vecí zo svojho súkromia na pravú mieru. S Goslingom začali tvoriť pár v roku 2011. O tri roky neskôr čakala ich prvé dieťa.

Keďže sa neskôr ich rodina rozrástla o ďalšieho člena, Eva Mendes sa rozhodla uprednostniť materstvo na plný úväzok pred herectvom. Hereckí manželia majú dve dcéry. Staršia Esmeralda Amada sa narodila v roku 2014 a mladšia Amada Lee v 2016.

Americká herečka vysvetlila, ako sa s manželom dohodli. Ryan bude pokračovať v hereckej kariére, zatiaľ čo ona sa ujme úlohy opatrovateľky ich detí. Rodáčka z Floridy sa vyjadrila, že čas so svojimi deťmi si maximálne užíva. Či ju ešte niekedy v nejakom filme uvidíme, to zatiaľ neprezradila.

Zdroj 1, Zdroj 2

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre