Extravagantné výdavky Johnyho Deppa – neuveríte, na čo míňa svoje milióny

837

Johnny Depp je skutočne známy svojím extravagantným životným štýlom a jeho rozpočet na víno nie je výnimkou. Podľa právnych dokumentov z prebiehajúcej bitky medzi Deppom a jeho správcovskou spoločnosťou The Management Group míňa herec na víno približne 30 000 dolárov mesačne.

Zdroj Kelsey Knight

A čo ďalšie Deppove výdavky?

Americký herec minie na platy pre zamestnancov okolo 300 000 dolárov. 150 000 dolárov putuje na bezpečnosť seba a svojej rodiny. Podobnú sumu, 200 000 dolárov, zhltne aj jeho súkromné lietadlo.

Depp je milovník extravagantných nákupov. Vlastní 14 rezidencií, vrátane celej dediny vo Francúzsku. Ak máte záujem, je momentálne na predaj. Stojí 63 miliónov dolárov. Má tiež niekoľko ostrovov na Bahamách v hodnote 3,6 milióna dolárov a päť samostatných strešných bytov v Los Angeles za 7,2 milióna dolárov.

Jedinečný spôsob, ako si uctiť priateľa

Najvýstrednejším Deppovým výdavkom bolo splnenie posledného želania jeho zosnulého priateľa, spisovateľa Huntera S. Thompsona. Minul 3 milióny dolárov na odpálenie Thompsonovho popola z dela vyrobeného na mieru. Veľkolepú oslavu doplnil ohňostrojom, živou hudbou a celebritnými hosťami.

Zdá sa, že štedré míňanie sa stalo životným štýlom tohto charizmatického herca.

Zdroj

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre