Fanúšikovia Harryho Pottera zbystrite! Môžete vyhrať vianočný pobyt v Hagridovej chatrči len za 1 dolár!

754

Prvá kniha o Harry Potterovi bola vydaná pred viac ako dvoma desaťročiami, ale kúzlo Rokfortu a jedinečného čarodejníckeho sveta nás všetkých ešte aj dnes dokáže očariť. Ovplyvnil a stále ovplyvňuje celé generácie. Fanúšikovia sa teraz môžu tešiť. Vyhrať takýto zážitkový pobyt v Yorkshire teraz bude môcť vyhrať šťastný jedinec a užije si ho spolu s ďalšími 5 osobami.

V apríli sa fanúšikovia kultovej série kníh a filmov tešili, keď sa dozvedeli, že v severnom Anglicku otvorili novú chatu, ktorá sa podobá slávnej Hagridovej chatrči. Cena za ubytovanie sa pohybuje približne na úrovni 250 dolárov za noc. No ak chcete ušetriť a ísť tam takmer zadarmo, máte šancu. Majitelia chaty dávajú fanúšikom Harryho Pottera šancu prenajať si chalupu za jediný $ na celý týždeň! Výherca nezíska týždenný pobyt len pre seba, ale aj pre päť ďalších priateľov (spolu šesť ľudí), a to od 22. do 29. decembra. Dokážete si predstaviť rozprávkovejšie Vianoce?

V cene pobytu je zahrnutý čarovný vianočný darčekový kôš, stretnutie s Hedvigou a popoludňajší čaj so samotným Harrym Potterom. Darčeky tiež zahŕňajú jazdu parným vlakom na stanici Harry Potter v Goathlande. Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na webovú stránku, zaplatiť vstupný poplatok, ktorý stojí 1 dolár a urobiť to do 31. októbra. Nádherne očarujúca a útulná drevená chatka sa nachádza na okraji Zakázaného lesa známeho ako Severný Shire. S 2,5 hektármi vidieckej krajiny bude pre vás a vašich priateľov dostatok miesta na preskúmanie tohto čarovného prostredia.

K domu patrí aj dostatok vybavenia, ktoré je obdobné ako ho poznáte z filmov, a to vrátane voľne stojacej medenej vane, ako aj masívnej medenej kanvice na krbe, lán či lampášov. Nezabudnite si vziať so sebou svoju obľúbenú knihu zo série, alebo rovno všetky, zakryte sa prikrývkou, zapáľte oheň a ocitnete sa v čarovnom prostredí, o akom sa vám možno iba snívalo a aký ste doteraz poznali iba z knihy či filmu. Prežijete doslova rozprávkové Vianoce.

Na záver si ešte môžete pozrieť toto krátke čarovné video:

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre