Obľúbené filmové dvojice, ktoré sa v skutočnosti neznášali: Budete poriadne prekvapení!

516

Toto sú filmové dvojice, ktoré na plátne hrali spolu, ale v skutočnom živote nemali práve ideálny vzťah. V tomto prehľade uvidíte napríklad duo Ryan Gosling & Rachel McAdams, Stana Katic & Nathan Fillion alebo Leonardo DiCaprio & Claire Danes.

10 – Dustin Hoffman & Meryl Streep

Dustin Hoffman a Meryl Streep sa stretli pri filme Kramerová vs Kramer (1979). Pre herečku to bola prvá veľká filmová úloha. Poznačili ju však viaceré nezhody s Hoffmanom. Ten na ňu vraj viackrát verbálne zaútočil a raz jej dal dokonca aj naozajstnú facku.

Autor tejto fotografie je Al_HikesAZ

9 – Pierce Brosnan & Teri Hatcher

Aj tieto dve známe osobnosti sa zaradili medzi filmové dvojice, ktoré v reálnom svete nemajú ideálny vzťah. Počas nakrúcania filmu James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera (1997) sa totiž Brosman viackrát na Teri Hatcher hneval kvôli jej rannému meškaniu. Až neskôr sa dozvedel, že je tehotná. Sám neskôr priznal, že povedal niektoré veci, ktoré nemal.

Autor tejto fotografie je hyku

8 – Selma Blair & Charlie Sheen

Selma Blair a Charlie Sheen sa stretli pri komediálnom seriáli Kurz sebaovládania, ktorý sa točil v rokoch 2012 – 2014. Herečka sa raz o Charliem vyjadrila, že mu príliš dlho trvá, kým sa naučí repliky a spochybnila jeho pracovnú morálku. On ju za to na oplátku škaredou sms vyhodil zo seriálu. Skončilo to súdnym sporom o odstupné.

Autor tejto fotografie je JeepersMedia

7 – Leonardo DiCaprio & Claire Danes

Títo dvaja sa stretli pri filme Rómeo a Júlia z roku 1996. Hoci na plátne hrali zamilovanú dvojicu, v skutočnom živote nemohli byť rozdielnejší. Herečke vadilo, že Leonardo sa správal príliš nezrelo a veľakrát žartoval, podľa neho bola zase ona príliš vážna a upätá.

6 – Vince Vaughn & Reese Witherspoon

Vince a Reese sa medzi filmové dvojice, ktoré sa nemusia, zaradili počas nakrúcania snímky Vianoce na štvrtú v roku 2008. Podobne ako pri vyššie uvedenej hereckej dvojici, aj v tomto prípade chýbala chémia. Vince chcel točiť niektoré scény trošku uvoľnenejšie, zatiaľ čo blonďavá herečka trvala na tom, aby sa striktne držali scenára.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

5 – Stana Katic & Nathan Fillion

Toto je dvojica z krimináleho seriálu Castle. Už od prvých sérií sa v kuloároch pošuškávalo o ich nie príliš vrelom vzťahu. Herec sa údajne k herečke správal veľmi zle, čo skončilo tým, že mimo scén sa spolu ani len nerozprávali.

4 – Nick Nolte & Julia Roberts

Nick Nolte a Julia Roberts spolu natáčali film I Love Trouble (1994). Herečka o Noltem povedala, že je nechutný a že je to najhorší herec, s akým kedy hrala. On ju pre zmenu označil za nie práve milú osobu. Ich vzájomné antipatie podľa všetkého pretrvávajú dodnes.

Autor tejto fotografie je david_shankbone

3 – Gillian Anderson & David Duchovny

Toto duo zo seriálu Akty X sa radí medzi najznámejšie filmové dvojice. V obľube sa však absolútne nemajú. Už v roku 1996 vyšla kniha (nielen) o ich napätom pracovnom i osobnom vzťahu. David v jednom rozhovore uviedol, že sa niekedy nevedeli na seba ani pozrieť. Herečka tiež priznala, že boli obdobia, kedy spolu mimo scén absolútne nekomunikovali.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

2 – Richard Gere & Debra Winger

Dôstojník a gentleman je romantická komediálna dráma z roku 1982. Hoci tu herecké duo stvárnilo partnerov, v skutočnosti medzi nimi nebola žiadna chémia. Wingerovej nesadla Gereova osobnosť a uviedla, že nijako nereagoval na jej pokusy komunikovať spolu.

Autor tejto fotografie je arincrumley

1 – Ryan Gosling & Rachel McAdams

Títo dvaja sa zaradili medzi najsympatickejšie filmové dvojice na začiatku nového milénia, keď v roku 2004 vyšiel film Zápisník jednej lásky. V skutočnosti ale chcel Gosling McAdamsovú nahradiť inou herečkou a ich spoločné natáčanie sa nezaobišlo bez sporov. Paradoxne, krátko po skončení filmu spolu tvorili pár, ale po čase sa definitívne rozišli.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre