Fotografke Samanthe Packer zo spoločnosti Packer Family Photography sa podarilo spraviť úchvatný záber. Na portréte novorodenca totiž zachytila výnimočný a mimoriadne emotívny moment. Fotografia zobrazuje radosti aj starosti spojené s rodičovstvom a zároveň slúži ako silný symbol nádeje.

woman holding stomach
Photo by freestocks on Unsplash

Spiace dievčatko je roztomilo zabalené do žiarivej, dúhovo sfarbenej prikrývky, ktorá leží uprostred netradičnej kompozície. Obklopuje ju dokopy 1616 injekčných striekačiek, starostlivo usporiadaných do tvaru srdiečka. Predstavujú odhodlanie, lásku a obetavosť jej rodičov, Patricie a Kimberly O’Neill.

Zdroj: Packer Family Photography/Facebook

Táto pozoruhodná snímka je svedectvom náročného štvorročného boja tohto páru. Manželia podstúpili niekoľko kôl umelého oplodnenia, tri srdcervúce potraty a bolo im pichnutých nespočetné množstvo injekcií. Všetko toto museli podstúpiť v snahe počať dieťa. Fotografia, ktorá sa odvtedy stala virálnou, ponúka povzbudenie a podporu tým, ktorí čelia strastiam neplodnosti. Patricia sa delí o svoj optimizmus a dúfa, že tým inšpiruje ostatných a pomôže im nájsť útechu, ktorú tak potrebujú.

person holding baby's index finger
Photo by Aditya Romansa on Unsplash

Zdroj

Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.