Pomocou jemných vĺn a geometrických tvarov vytvára brilantné ilustrácie

196

Má vlastnú techniku, prostredníctvom ktorej vytvára zaujímavé ilustrácie. Adam a jeho messymod (z angl. messy modernism) si získajú aj vás. V štúdiu v Santa Monice vytvára „vizionárske dizajny pre vizionárskych klientov.“ Napriek tomu, že sa umeniu venuje už vyše 25 rokov, túto unikátnu techniku začal využívať len 5 rokov dozadu.

minimal illustrations adam g 2
Zdroj: deMilked

Inšpiráciou mu je práve kontrast a rozdielnosť, ktorý charakterizuje celú jeho tvorbu. Priznal, že to vychádza pravdepodobne z jeho predošlých skúseností, keď pôsobil ako grafický dizajnér.

minimal illustrations adam g 1
Zdroj: deMilked

Jeho tvorivý proces sa nedrží žiadnych bodov. Nechá sa unášať a tvorí tzv. zajazdy. Hľadá, ktoré elementy sa dajú spojiť tak, aby z toho vznikol harmonický celok. Jediné, čoho sa drží, je paleta farieb a tvarov. Snaží sa využívať čo najminimalistickejšie prvky. Keď všetky tieto faktory spoja, umelca to napĺňa pokojom. Prezradil, že maľovanie je preňho formou meditácie.

minimal illustrations adam g 4
Zdroj: deMilked
minimal illustrations adam g 5
Zdroj: deMilked
minimal illustrations adam g 7
Zdroj: deMilked
minimal illustrations adam g 8
Zdroj: deMilked
minimal illustrations adam g 9
Zdroj: deMilked
minimal illustrations adam g 10
Zdroj: deMilked
minimal illustrations adam g 13
Zdroj: deMilked

Zdroj

Foto: deMilked

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.