Oľutovali to: 10 hercov, ktorí skritizovali vlastný film alebo svoju rolu v ňom!

444

Dnes sme si pre vás pripravili zoznam desiatich známych hercov a herečiek, ktorí skritizovali vlastný film, prípadne postavu. Prečítajte si, ktoré hviezdy ľutujú niektoré svoje úlohy. Nájdete tu mená ako Chris Hemsworth, Sandra Bullock alebo Daniel Radcliffe.

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth otvára dnešný rebríček hercov, ktorí skritizovali vlastný film, či postavu. Druhé pokračovanie filmu Thor je považované za jeden z najhorších filmov v Marvel Cinematic Universe. Povestný popol na hlavu si sypal aj Chris Hemsworth. Ten pre Vanity Fair uviedol, že vôbec nebol spokojný s tým, ako zahral svoju postavu a podľa vlastných slov neukázal divákom vôbec nič nové a nečakané.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Viola Davis

Viola Davis vďaka filmu The Help (2011) získala nomináciu na Oscara pre najlepšiu herečku. Pre New York Times sa však svojho času vyjadrila, že práve túto rolu ľutuje. Chýbala jej väčšia dobová autentickosť toho, že černoška pracuje pre bielych ľudí v roku 1963.

Emilia Clarke

Aj Emilia Clarke je v tomto zozname hercov, ktorí skritizovali vlastný film, ale v skutočnosti skritizovala samú seba. Objavila sa ešte ako veľmi neskúsená na Broadwayi v adaptácii Raňajky u Tiffanyho a podľa jej vlastných slov to bola katastrofa. Herečka pre BBC uviedla, že bola veľmi mladá a nepripravená na takúto rolu.

vimeo.com/condenastrussia

Eddie Redmayne

Eddie Redmayne získal nomináciu na Oscara za svoj výkon v romantickej a životopisnej dráme Dánske dievča (2015). On však s odstupom rokov označil túto rolu za chybu. Pre The Sunday Times vyhlásil, že už by túto úlohu znovu neprijal. Len dodáme,že hral muža, ktorý sa postupne chcel stať ženou.

Sandra Bullock

Sandra Bullock sa medzi hercov, ktorí skritizovali vlastný film, zaradila pri rozhovore pre TooFab. V rámci interview vyhlásila, že sa ešte stále hanbí za svoje učinkovanie vo filme Speed 2: Cruise Control z roku 1997. Išlo o druhé pokračovanie úspešnej snímky, ale nebolo dobre prijaté divákmi, ani kritikmi.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Anne Hathaway

Anne Hathaway hrala vo fantasy komédii Čarodejnice z roku 2020. Bola však veľmi skritizovaná za to, že neberie dostatočne vážne problémy ľudí, ktorí majú rôzne anomálie končatín. Herečka sa za to neskôr dokonca na sociálnej sieti verejne ospravedlnila.

Jake Gyllenhaal

Aj Jake Gyllenhaal sa zaradil k hercom, ktorí­ skritizovali vlastný film. Lepšie povedané, skritizoval sám seba za to, že vzal rolu vo filme Princ z Perzie: Piesky Času (2010). V roku 2019 pre Yahoo Entertainment uviedol, že tento film bola chyba a že mu táto rola absolútne nesadla.

Autor fotografie je Nathan Congleton

Daniel Radcliffe

Zo všetkých dielov franšízy Harry Potter má hlavný predstaviteľ najmenej rád šiesty film. „Je ťažké pozerať sa na film Harry Potter a Polovičný princ, pretože v ňom nie som veľmi dobrý. Neznášam to,“ povedal Radcliffe pre Daily Mail. Len dodáme, že toto šieste pokračovanie ságy Harry Potter vyšlo v roku 2009. Následne boli natočené ešte posledné dva filmy.

Zoe Saldana

Zoe Saldana sa v roku 2016 objavila v životopisnom filme Nina, kde hrala černošskú speváčku a bojovníčku za ľudské práva Ninu Simone. Tento film však spôsobil kontroverzie, aj kvôli napätej rasovej situácii v USA. Zoe sa v rámci rozhovoru pre Entertainment Weekly vyjadrila, že nikdy nemala Ninu hrať a že to ľutuje.

Nicole Kidman

Zoznam hercov, ktorí skritizovali vlastný film, ukončujeme herečkou Nicole Kidman. Tá medzi najväčšie neúspechy svojej kariéry radí snímku Austrália z roku 2008. Nemôžem sa pozerať na tento film a byť hrdá na to, čo som urobila, priznala Kidman v rozhovore pre britský Daily Mail.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre