Najdrahšie tváre Hollywoodu: Emma Stone, Jack Nicholson, Nicolas Cage a ďalší

198

Na populárnom webe Watch Mojo sa nedávno objavil článok, ktorý mapuje najdrahšie tváre známych hercov a herečiek. Áno, čítate správne. Tento zoznam zahŕňa mená ako Emma Stone, Jack Nicholson, či Nicolas Cage.

Tom Hanks

Počítačoví vedci z Washingtonskej univerzity použili jeho tvár ako model pre technológiu 3D rekonštrukcie tváre. Tom Hanks je známy tým, že len obočím dokáže vytvorťi viac výrazov, než niektorí herci s celou tvárou.

Autor tejto fotografie je Dick Thomas Johnson

Emma Stone

Emma Stone má krásnu tvár a prenikavé oči, ale to nie je všetko. Svoj všestranný štýl využila v mnohých úlohách a to v strhujúcich komédiách, drsných drámach a dokonca aj v muzikáli.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter je anglická herečka, ktorá sa (okrem iných) preslávila úlohou Bellatrix vo franšíze Harry Potter. Je známa tým, že dokáže zahrať akúkoľvek postavu. V jednej chvíli vie byť nežná a zraniteľná, o sekundu neskôr zlá, krutá, až miestami šialená.

Autor tejto fotografie je David Torcivia at https://www.flickr.com/photos/viatorci/

Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr. je na rozdiel od vyššie spomenutých hercov známy tým, že to s mimikou tváre nepreháňa, ale to mu nijako neuberá na charizme.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Johnny Depp

Johnny Depp je tichý typ herca, ktorý nepotrebuje dlhočížne dialógy na to, aby si získal divákov. Je majstrom svojho remesla. Vie byť zamyslený ako James Dean, pritiahnuť pohľady ako Jim Carrey a dokonca môže strašiť na obrazovke ako tichý hororový záporák.

Autor tejto fotografie je divasss

Nicolas Cage

Nicolas Cage sa do tohto rebríčka dostal kvôli tomu, že nech už sa snaží vo filme ukázať akúkoľvek emóciu, vždy do toho dá maximum. Aj kvôli tomu internetom dodnes kolujú meme práve s jeho výrazom. Medzi hercov, ktorí majú najdrahšie tváre, sa radil najmä v minulých rokoch. V poslednej dekáde má jeho kariéra trošku klesajúcu tendenciu. Je to však skôr zlým výberom filmov, než kvôli jeho umeniu.

Autor tejto fotografie je Kirk W

Angela Bassett

Herečka Angela Bassett si získala uznanie od kritikov aj divákov vďaka svojej tvárovej mimike. Bravúrne zvláda nielen dramatické scény, ale aj tie romantické. Podľa známej americkej moderátorky jej k tomu dopomáhajú výrazné pery.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Meryl Streep

Meryl Streep je legenda hereckého žánru. Napríklad na webe Watch Mojo o nej napísali, že len pomocou svojej tváre mapuje emócie svojej postavy a vedie nás nimi bez toho, aby sa to niekedy zdalo príliš veľa.

Autor tejto fotografie je celebrityabc

Jack Nicholson

Práve expresívne výrazy tváre sú to, čím sa preslávil Jack Nicholson, okrem iného. Patrí medzi najdrahšie tváre Hollywoodu, minimálne čo sa týka umenia mimiky tváre. Podobne ako v prípade Cagea, aj Nicholsonova tvár bola predlohou pre mnohé meme.

Jim Carrey

Tento netradičný zoznam hercov, ktorí majú najdrahšie tváre, nevyhráva nik iný ako legenda komediálneho žánru Jim Carrey. Tento jedinečný herec dokáže so svojou tvárou predvádzať kúsky, ktoré udivujú fanúšikov už takmer tri dekády.

Autor tejto fotografie je Noemi Nuñez

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre