10 známych hercov, s ktorými sa ťažko pracuje: Christian Bale, Sean Penn, či Chevy Chase!

937

Niektorí herci sú známi svojou obľúbenosťou u kolegov aj režisérov, iní sa pre zmenu preslávili svojimi škandálmi, výstrelkami, či nevhodným správaním. Dnes sme si pre vás pripravili zoznam desiatich slávnych hercov a herečiek, o ktorých je známe, že sa s nimi ťažko pracuje.

Lea Michele

Lea Michele je americká herečka známa najmä zo seriálu Glee. Už počas natáčania sa objavili zvesti, že to s ňou nie je jednoduché. Podľa správ bola Michele hrubá ku všetkým, ktorí sa podieľali na produkcii. Neskôr zase nechcela komunikovať s mladšími kolegami.

Christian Bale

Christian Bale mal pri jednom zo svojich filmov (Terminator Salvation, 2009) incident, ktorého video záznam obletel celý internet. Na ňom bolo vidieť jeho prchkú reakciu a zúrivosť, ked natáčanie nejde podľa jeho predstáv. Je známy tým, že do svojich úloh sa vžíva naplno a to aj v prípade šialencov, či kriminálnikov.

Autor fotografie je Harald Krichel

Bruce Willis

Bruce Willis je obľúbený akčný hrdina. Nedávno sme mali článok o pár zaujímavostiach z jeho života. O ňom je pre zmenu známe, že sa s ním ťažko pracuje najmä režisérom. Jeho asi najslávnejší konflikt pri natáčaní bol počas filmu Poliši z roku 2010.

Autor fotografie je Gage Skidmore

Sean Penn

Sean Penn má povesť veľkého búrliváka nielen na pľaci, ale aj mimo neho. Okrem toho, že Hollywoodom kolujú najrôznejšie príbehy o tom, ako sa s ním ťažko pracuje, mal viackrát aj problémy kvôli domácemu násiliu.

Autor tejto fotografie je Erprofe

Mike Myers

Mike Myers sa preslávil najmä ako Austin Powers a dodnes to zostáva jeho najúspešnejšia rola. Žiaľ, svojim správaním pri natáčaní si vyslúžil povesť veľmi náladového a prchkého človeka. Dokonca sa hovorí, že raz vyhodil člena tímu len preto, že sa mu pozrel do očí, keď nemal svoj deň.

Autor tejto fotografie je Alan Light

Val Kilmer

Vala Kilmera najskôr z nevhodného správania obvinili jeho partnerky. Pri natáčaní filmu Batman Forever (1995) mak však spory s režisérom Joelom Schumacherom. Ten jeho správanie na pľaci označil doslova za neslušné, detinské a nevhodné.

Autor tejto fotografie je Charlotte Smith Hamrick

Lindsay Lohan

Zoznam hercov, s ktorými sa ťažko pracuje, obsahuje aj Lindsay Lohan. Tá v minulosti bojovala s drogami či alkoholom. Počas tohto obdobia mala problémy s meškaním na pľac, s príliš vysokými nárokmi na štáb alebo sa nedostatočne venovala propagácii vlastných filmov.

Lindsay Lohan“ by Creative Labs Studio is licensed under CC BY-ND 2.0

Chevy Chase

Herec a komik Chevy Chase je známy svojimi verejnými spormi nielen s hereckými kolegami, ale aj s režisérmi, či so scenáristami. V minulosti mal nezhody s hviezdami typu John Belushi alebo Bill Murray. Neskôr napríklad s Willom Ferrellom, Howardom Sternom, či Kevinom Smithom.

Autor tejto fotografie je Alan Light

Joan Crawford

Joan Crawford (1904 – 2977) patrila medzi stálice strieborného plátna. Bolo o nej známe, že sa s ňou ťažko pracuje a navyše si vyslúžila povesť manipulátorky. Dokonca sa o nej dodnes uvádza, že manipulovala mužov svojim telom. Svojho času bola aktérka jedného z najväčších škandálov v Hollywoode, kedy prebrala inej herečke muža.

Marlon Brando

Tento zoznam hercov, s ktorými sa ťažko pracuje, ukončuje Marlon Brando. Ten je dnes známy ako jeden z najlepších hercov všetkých čias. Kedysi sa o ňom ale tradovalo, že jeho spôsob práce nie je každému po vôli. Mal navyše problémy so zapamätaním si svojich replík.

Autor tejto fotografie je Todd Barnard

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre