Houstonská právnická firma postavila prípad proti Travisovi Scottovi a v súdnom spore Astroworld požaduje 10 miliárd dolárov

684

Právnická firma Brent Coon & Associates so sídlom v Houstone podala žalobu na Travisa Scotta vo výške 10 miliárd dolárov, čo je približne 8,86 miliárd EUR, a to v mene viac ako 1 500 účastníkov festivalu Astroworld.

„To, čo sa stalo na Astroworlde, bola nerozumná tragédia a je dôležité, aby bola spravodlivosť vykonaná pre všetkých, ktorých sa to dotklo,“ uviedol vo vyhlásení Brent Coon, zakladateľ firmy.

Zdroj: flickr

Právnická firma začala spolupracovať aj s Dr. G. Keithom Stillom, svetovo uznávaným expertom na davovú vedu, ktorý bude slúžiť ako súčasť právneho tímu a bude poskytovať rady o krokoch, ktoré by mali verejní činitelia podniknúť, aby sa to, čo sa stalo na Astroworlde, už nikdy viac nezopakovalo.

Odborník Still tiež slúži v rámci tohto prípadu ako poradca a konzultant pre vládne skupiny, ktoré sa zaoberajú tragédiou, vrátane texaskej pracovnej skupiny pre bezpečnosť koncertov.

Zdroj: Youtube

Scott a organizátori koncertov čelia stovkám súdnych sporov za nedbanlivosť a pochybenia. Právnická firma chce skonsolidovať všetky príslušné prípady. Pojednávanie je naplánované na 13. december.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre