8 hviezd, ktorým ukončil kariéru škandál: Sean Diddy Combs, Amber Heard, Milli Vanilli a ďalší!

1263

Toto je 8 hviezd, ktorým ukončil kariéru veľký škandál. V zozname nájdete mená ako Sean „Diddy“ Combs, skupinu Milli Vanilli alebo Billa Cosbyho.

Sean „Diddy“ Combs

Uznávaný hudobník a producent sa dostával do škandálov pravidelne. Naposledy bol ale obvinený zo sexuálneho obťažovania, čo zahŕňalo aj maloletú osobu. Kvôli tomu sa Sean vzdal svojej funkcie predsedu digitálnej káblovej siete Revolt TV.

Autor tejto fotografie je The Cable Show

Amber Heard

Kariéru Amber Heard nepoznačil priamo škandál, ale medializovaný súdny spor s jej exmanželom Johnnym Deppom. Ten vyvrcholil v roku 2022 a odvtedy je Amber na čiernej listine Hollywoodu.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Milli Vanilli

Skupina Milli Vanilli sa postarala najskôr o veľkú senzáciu, ktorú vystriedal obrovský škandál. Zistilo sa totiž, že skupina vystupuje na playback a že dokonca nenaspievali žiadnu z piesní na albume, za ktorý dostali Grammy. Cenu neskôr museli vrátiť.

Autor tejto fotografie je Alan Light

Danny Masterson

Danny Masterson sa zaradil k hercom, ktorí si sami zničili život. V roku 2018 mu zmenil život škandál, počas ktorého ho obvinili štyri ženy zo sexuálneho napadnutia. V roku 2023 dostal trest 30 rokov, keď ho uznali vinným zo znásilnenie dvoch žien.

Lance Armstrong

Svetoznámy cyklista bol vzorom a idolom mnohých, ale od roku 2012 je jeho kariéra poškvrnená dopingovým škadálom. Američan sa ku všetkému priznal.

Autor tejto fotografie je puliarf

Charlie Sheen

Charlie Sheen má na svedomí viacero verejne prepieraných prešľapov, ale za najväčší škandál je zvyčajne označovaný koniec v sitkome Dva a pol chlapa. Hoci neskôr ešte natáčal ďalší sitkom Kurz sebaovládania, jeho kariéra sa už nikdy nedostala na predošlú úroveň.

Autor tejto fotografie je JeepersMedia

R. Kelly

Spevák R. Kelly bol kedysi obrovskou hudubnou hviezdou, získal aj niekoľko cien Grammy. Počas kariéry ho však sprevádzali viaceré obvinenia. V roku 2019 bol odsúdený až na 31 rokov. Čelil obžalobe z viacerých činov, napríklad sexuálne obťažovanie a zneužitie, vydieranie, či neoprávnená preprava žien.

Bill Cosby

Škandál ukončil kariéru aj Billovi Cosbymu. V roku 2014 bol viacerými ženami obvinený zo znásilnenia. Odsúdili ho v roku 2018, ale po troch rokoch sa dostal na slobodu kvôli technickej chybe v prípade. Dnes má 86 rokov.

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre