Influencerka vytvorila pomocou umelej inteligencie samú seba a fanúšikovia sa tak môžu „socializovať“

591

Takmer každý (nielen) mladý človek sa učí pracovať s umelou inteligenciou a vytvára niečo výnimočné. Táto inflluencerka si nechcela nechať nič ujsť. Caryn Marjorie, 23-ročná osoba známa vďaka sociálnym sieťam, má na Snapchate takmer dva milióny sledovateľov a prišla s niečím neobyčajným. Vytvorila totiž chatbota, ktorý sa s vami rozpráva ako s kamarátom, partnerom alebo akokoľvek chcete.

Marjorie má 98% mužských fanúšikov a pravidelne dostáva množstvo správ a žiadostí. Práve preto prišla s nápadom vytvoriť bota s názvom CarynAI, ktorý funguje na princípe ChatGPT. V rozhovore pre Washington Post povedala: „Dôvod, prečo som vytvorila CarynAI, bol ten, že som chcela vyriešiť osamelosť svojich fanúšikov.“

S chatbotom môžete diskutovať doslova o čomkoľvek – o každodenných novinkách, môžete mu rozprávať priateľské vtipy, viesť erotické konverzácie a mnoho iného. Marjorie prezradila, že v súčasnosti je zoznam čakateľov taký dlhý, že musia čakať 26 hodín. Dodala, že na rozhovor s CarynAI sa prihlásilo už vyše 5000 ľudí. Služba je však spoplatnená a za minútu konverzácie si účtuje jeden dolár.

Zdroj

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre