Internetom sa šíria klebety, že Jenna Ortega má vzťah so 60-ročným hercom Deppom. Aký odkaz posiela ľuďom?

1361

V médiách sa častokrát objaví klebeta, ktorej ľudia uveria aj bez akýchkoľvek dôkazov. Jednou takou je zrejme aj tvrdenie, že Jenna Ortega chodí so 60-ročným hercom Johnnym Deppom.

Herečka Jenna Ortega, ktorú poznáme predovšetkým zo seriálu Wednesday, sa voči tejto klebete výrazne ohradila na sociálnej sieti: „Nikdy v živote som sa nestretla a ani nepracovala s Johnnym Deppom. Prosím vás, nešírte lži a nechajte nás na pokoji.“ 

Zdroj: Youtube

Herci údajne pracujú na spoločnom projekte, a zrejme preto ich mohli ľudia vidieť na verejnosti. Jenna Ortega však vyvrátila aj to, že bola v osobnom kontakte s Deppom. 

K situácii sa vyjadrila aj strana Johnnyho Deppa. Jeho tvrdenie bolo rovnaké, ako aj v prípade Jenny. Ak ste tejto fáme uverili, zrejme vám teraz sklameme. Vyzerá to tak, že pravda to naozaj nebude. 

ZDROJ

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre