Ivan Korčok bude kandidovať za prezidenta Slovenskej republiky

179

Dlhoročný diplomat a bývalý minister zahraničia Ivan Korčok bude kandidovať v budúcoročných prezidentských voľbách. Svoje rozhodnutie oznámil v stredu, 30. augusta, v rodnej Banskej Bystrici. 

„Chcel by som niesť spoluzodpovednosť za to, ako naša krajina napreduje, nie je mi to ľahostajné,“ uviedol na tlačovej konferencii. Ambíciou Ivana Korčoka je pomôcť Slovensku. 

Zdroj: wikimedia

Na tlačovej konferencii povedal, že chce ponúknuť skúsenosti, ktoré nadobudol počas 30 rokov služby Slovenskej republike, nadstraníckosť a zároveň jasné postoje k tomu, ako by sa život v našej krajine mal vyvíjať. 

„Namiesto konfliktu som vždy hľadal dohodu a namiesto hádok spoluprácu. Som pripravený odovzdať moje skúsenosti v úrade prezidenta Slovenskej republiky a budem vďačný za vašu podporu,“ prihovoril sa takto voličom prezidentský kandidát Korčok. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre