Izrael začne vítať prvých zaočkovaných turistov už v máji

230

Krajina, ktorá je jednou z najlepších čo sa týka rýchlosti a stratégie očkovania. A čoskoro otvorí hranice pre turistov. V máji chce povoliť vstup zaočkovaným turistom a stane sa tak prvou krajinou, do ktorej začnú prúdiť ľudia.

Bez nazvu 11
Foto od Pixabay

23. mája začnú vítať v krajine najskôr zaočkované zájazdy turistov a v júli začnú vítať aj individuálnych turistov. Všetci budú musieť ešte pred nástupom do lietadla podstúpiť PCR test na Covid-19, ako aj test na prítomnosť protilátok po prílete na letisko Ben Gurion, aby preukázali, že sú naozaj zaočkovaní.

Krajina teraz pracuje na tom, aby nielenže otvorila hranice, ale zabezpečila aj to, že všetci budú v bezpečí. Do postupného otvárania hraníc sa pustili skutočne proaktívne a zdá sa, že by to mohlo fungovať. Záujemcovia môžu zatiaľ preskúmať krásne izraelské pláže prostredníctvom 360-stupňovej online prehliadky.

 

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.