Jastrab zhodil na ženu hada. Tá sa stala obeťou útoku oboch zvierat

913

Žena z Texasu bola obeťou skutočne bizarného útoku. Počas kosenia zhodil jastrab na Peggy Jones hada a potom sa svoju potravu snažil získať späť. Had sa jej omotal okolo ruky a začal na ňu útočiť priamo do tváre. Zatiaľ čo sa vták pokúšal dostať naspäť svoju korisť, zadrapol sa jej pazúrmi do ruky a spôsobil jej zranenie.

Ženy sa nakoniec podarilo vyslobodiť. V údive bola nielen ona, ale aj jej manžel, ktorý ju potom odviezol do nemocnice. „Zvieratá mi spôsobili bodné a rezné rany, odreniny, škrabance a silné pomliaždeniny,“ vyjadrila sa Peggy. Okrem toho jej poškodili aj okuliare.

Zdroj: Youtube

Napriek tomu, že je zvyknutá stretnúť vďaka životu na vidieku aj divú zver, tento zážitok bol pre ňu traumaticky a myslela si, že zomrie. Odvtedy, ako bola Peggy obeťou útoku jastraba a hada, má problémy so spánkom.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre