Jedinečná horská dráha na Hagridov spôsob zaznamenala už v prvý deň jej otvorenia obrovský záujem

436

Tak toto je skutočná lahôdka pre fanúšikov Harryho Pottera, ale aj pre bežných ľudí. V Universal Studios v Orlande na Floride otvorili už dlhšie avizovanú horskú jazdu na Hagridov spôsob. Budete sa viesť na motorkách, ktoré poznáte aj z filmu. Už od prvých dní si vyslúžila atrakcia takú pozornosť, že ľudia pred jej otvorením stáli v rade celý deň, aby sa tam vôbec dostali. Otvorili ju len 14.6., no už teraz praská vo švíkoch.

Hagridovo magické dobrodružstvo na motorke vás prevedie Zakázaným lesom, Rokfortom a celým okolím tohto magického sveta. „Prvýkrát v histórii si zalietate hlboko do divočiny Zakázaného lesa, čiže aj mimo areálu Rokfortského hradu,“ vysvetľuje webová stránka Universal Orlando. Okolo dráhy sa týčia stromy a rôzne čarovné stvorenia i iné úžasné prekvapenia. Zažijete úplne nové dobrodružstvo a skutočne vás to nadchne.

Kým samotná jazda trvá asi tri minúty, tak ani to nezastavilo ľudí, ktorí čakali celých 8 hodín, aby sa im ušiel lístok. Zábavný park, ktorý si je vedomý popularitou sveta Harryho Pottera už stihol svojich budúcich návštevníkov varovať, že nová atrakcia zažíva skutočne vysoký dopyt a vyzvala hostí, aby si svoj lístok zabezpečili v dostatočnom predstihu.

Ak si chcete pozrieť zábery z čarodejníckeho miesta, ponúkame vám nasledujúce video. Je to skutočne zaujímavá atrakcia, ktorá bude lákať fanúšikov z celého sveta.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre