Jedinečná make-up umelkyňa dokáže na perách znázorniť naozaj všetko!

441

Svet je dnes plný make-up umelcov, ktorí vytvárajú unikátne kúsky. Niektorí ale niečim naozaj vynikajú nad ostatnými. Ako napríklad aj táto žena. Ryan Kelly ukazuje svoj obrovský talent a make-up povzniesla na úplne novú úroveň.

Kelly pochádza z Marylandu a majiteľka spoločnosti Blend Makeup Artistry. Svoje zručnosti zdokonaľovala v priebehu posledných 4 rokov. Všetko to začalo v roku 2015, keď sa rozhodla zdieľať fotografiu svojich pier s nakresleným žralokom, ktorým si získala obrovskú popularitu, o akej ani sama nesnívala.

Maľuje každý detail a dokončenie jedného diela jej kedysi trvalo aj niekoľko hodín. Dnes však využíva techniku podobnú tej, ktorú pri svojej práci používajú aj tatéri. To znamená, že spočiatku nakreslí svoj návrh na špeciálny papier, ktorý potom otlačí na pery. Na vytvorenie takéhoto diela využíva rúž. Dokáže znázorniť takmer všetko, stačí, že si pozriete jej diela a budete ohromení.

Bohemian Rhapsody:

Fantastické zvery:

Harry Potter:

Forest Gump:

Sám doma:

Deadpool:

Zrodila sa hviezda:

Game of thrones:

Marilyn Monroe:

The Beatles:

Bird Box:

To:

Zdroj

Foto: boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre