Vráti sa Johnny Depp do Pirátov z Karibiku? Vyjadril sa producent projektu!

324

V roku 2024 by malo výjsť už šieste pokračovanie filmovej série Piráti z Karibiku. Objaví sa v ňom aj Johnny Depp? Vyjadril sa ten najpovolanejší a síce producent snímky Jerry Bruckheimer.

Johnny Depp je veľmi obľúbený americký herec, ktorý sa zaradil medzi najúspešnejších v rámci svojej generácie. Prečítajte si napríklad aj výber jeho najlepších filmov. Jedna z jeho najznámejších úloh je určite postava kapitána Jacka Sparrowa vo filmovej sérii Piráti z Karibiku.

Johnny sa objavil celkovo v piatich filmoch tejto série, naposledy v roku 2017. Už už sa zdalo, že ho ako legendárneho kapitána pirátskej lode uvidíme znova, ale všetky plány narušil jeho súdny spor s ex-manželkou Amber Heard.

Najnovšie sa k jeho možnému návratu do Pirátov z Karibiku vyjadril producent celého projektu Jerry Bruckheimer. 80-ročný Američan má na starosti aj snímku Piráti z Karibiku 6, ktorá by mala uzrieť svetlo sveta v roku 2024. Bude jej súčasťou aj Johnny Depp?

Bruckheimer uviedol: „Uvidíme, páčilo by sa mi to.“ Rodák z Detroitu ďalej povedal, že prípravy na film sú už v plnom prúde, rovnako tak aj finálne zostavenie hereckého obsadenia.

Autor fotografie je ATempletonPhoto.com

Na konkrétnu otázku ohľadom toho, či si v šiestom pokračovaní zahrá aj Johnny Depp, Jerry Bruckheimer vyhlásil: „Veľmi by sa mi páčilo, keby hral v tomto filme. To je všetko, čo zatiaľ môžem povedať.“ Toto krátke prehlásenie však dáva fanúšikom Johnnyho veľkú nádej, že si ho ako kultového Jacka Sparrowa užijeme opäť už v roku 2024.

Autor fotografie je Author: NJM2010 Cropped by: Islam90

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre